reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
Fogia współczuję bieganiny za mieszkaniem i dobrym kredytem. Moja kuzynka niedawno kupowala mieszkanie na rynku wtórym z dopłata państwa i na kredyt czekała 2 miesiące, bo ciągle chcieli jakichś dodatkowych zaświadczeń.
U nas pieknej pogody ciąg dalszy i spacerek juz zaliczony. Na obiad odmroziłam klopsy, bo zupełnie nie miałam pomysłu co dzisiaj zrobić. Piotruś zjadł juz zupke ze słoiczka a zaraz bede wstawiała ziemniaczki i do tego buraczki.
Dziewczyny macie jakieś pomysłu jak przekonać takiego malucha do jedzenia świezych warzywek i owoców, bo mój mały tylko jabłka lubi.
 
Hej dziewczynki
ależ mi się dzisiaj dobrze spało, gdyby nie to, ze Fificiuch obudził się przed 7 i zażądał zaprowadzenia do przedszkola to pewnie przegapiłabym budzik. :-D:-D:-D:-D

Intensywny dzień mi się szykuje. Mam trochę zaległych spraw domowych, które wzywają mnie upiornym głosem. A poza tym idę oglądać kilka mieszkań, więc kochane trzymajcie kciuki, żebyśmy mogli szybko znaleźć własne m. no i żeby bank łaskawie dał nam kredyt. :cool::cool:

śmigam

Miłego dnia girls!!

polecam kredyt w banku spółdzielczym .. oprocentowania mają jak dla rolników.. i warunki całkiem całkiem

nie mam nadzerki wiec to nie od tego ale napewno przez badanie bo wczesniej nie polamilam...wczoraj wieczorem troszke przeszlo ale dzisiaj rano wstalam troszke pochodzilam i znow troszke plamie ide na 17 do lekarza na badanie 4d wiec mu sie zapytam co z tym i moze mnie zbada ...ale i tak sie denerwuje
kochaniutka moze zadzwon i spróbuj przełozyc wizyte na wczesniej.. moze akurat jakies okienko sie zrobi.. 3mam kciuki i daj znac jak po wizycie

ehhh a ja może nie w tym temacie ale chciałam się wyżalić....
ciężarne to mimo że tak się twierdzi wcale nie mają lepiej:/ wczoraj poszłam załatwić wczesniejsza obrone mojej pracy inż, która miała być bez problemu załatwiona ale oczywiście nie ma żadnej mozliwości by tak się dało;/ jedyny termin jaki mi pani propopnowała to ok5-6 stycznia mimo że miała przed sobą zaświadczenie i wyraźnie napisane że termin mam na 15 stycznia a chciałam przed świętami B.Narodzenia najpóźniej, tylko wtedy semestr musiała bym skończyć ok 20 listopada i pani w dziekanacie stwierdziła że nikt mi się na tak wczesniejszy termin ukończenia semestru nie zgodzi nie zgodzi że nie mam co liczyć na to. Czułam się jak jakaś idiotka normalnie, zostałam spławiona z kwitkiem:/ tak się rozłościłam ze myślałam ze tam padne. Poprzednim razem mi mówiła ze bez problemu da się załatwić keidy będę chciała bo w ciąży studentki mają przywileje a wczoraj juz co innego ehhh.... no nic, prace już pisze, dogadałam się z wykładowcami i promotorem że do końca roku napisze prace i zalicze przedmioty a obronie się razem ze wszystkimi:/ tylko sobie tego nie wyobrażam że przy małym dziecku będę musiała jeszcze się uczyć i przygotowywać do obrony.....
... koniecznie spróbuj gdzies wyzej.. bo przecierz 5 to ty juz mozesz urodzic... a te z dziekanatu to jakies bezserca zamias pomóc to jeszcze dołują!!

jestem tu nowa
całkiem zielona
ale od razu piszę FOGIA imiona synka boskie: Filip Kajetan

mam jedną córkę z 26 marca 2009 (Kaja)
i jestem w ciąży i mam termin na 7-9 styczeń (zależy jaki gin)
mogę dołączyć???
koniecznie z nami zostań witam serdecznie:) i zapraszam do naszych pogaduszek :)


dziewczynki dla wszystkich waszych chorych skarbów duzy buziak odemnie!!!! i duzo zdrówka!!


ja dzis zaliczyłam wizyte u dentysty jednen zabek mniej do leczenia... no ale przez te nocne podjadanie jest co robic... w przyszłym tyg znów lece... robiłam EKG - niby wyszło dobrze tak powiedziała pediatra ale zleciła serie badan( zastanawiam sie czy mnie nierobi w balona ( jeszcze sie mnie pytała czy to aby nie 4 tydzien ciazy ! a nie 24 szok :) pozatym ze siedziałam jeszcze prawie godzine i czekałam na wizyte bo jakas stara baba sie wepchneła!! a byłam umówiona na 9 a ona na 9:45 to ogólnie było ok :) wpadłam na ciuszki ( są obok dentysty ) kupiłam spiochy do spania dla Tomcia tylko musze sópki poobcinach bo nielubi jak ma zakryte i takie malutkie paputki dla Kubusia.. wogole tyle było ubranek szok.. musze zobaczyc które rozmiary dla Kubusia musze dokupic i zaszalec w tym ciuszku fajne mają ubranka :) odebrałam garnitur miska na wesele szybkie zakupy i tak mi zleciało do 13:) a no zapomniałam dodac ze chyba złapałam zapalenie pecherza( nigdy w zyciu tego nie miałam ) jak mnie w nocy zaczeło bolec jak poszłam "siusiu" myslałam ze rodze:( bo przy tomku nieczułam wogole skórczy to niewiem jak to jest jak boli .... misiek sie wystraszył.. ale dzis mama mi uswiadomiła ze tak jest jak sie pechrze przeziebi ... dostałam odrazu leki od pediatry mam nadzieje ze pomogą:) jutro lece zrobic te badania z krwi:) lece prasowac... samo sie niezrobi

brzuchatki które idą na wizyty dzis niech koniecznie dadzą znac co słychac w brzusiach :)
 
joasiab wszystkiego najlepszego dla Twojego m

klaudoos a o co dokładnie chodzi z gliterami??


marta70 trzymamy mocno kciuki za Ciebie...napisz jak wrócisz


fogia za Was również trzymamy kciuki, żeby Wam się udało znaleźć mieszkanie o jakim marzycie w rozsądnej cenie


martuś współczuje Ci kochana, szkoda że tak Cie potraktowali.


Ja się w miarę wyspałam
W nocy miałam natłok myśli i długo nie mogłam zasnąć
dzisiaj co mnie czeka to segregacja ciuszków dla małego
mniejsze rozm 56-62 układam w szafce a większe daje do takiej torby i na szafę, bo nie mam miejsca na nie.....
Więc troszkę roboty będzie

Michaś i ja teraz jemy śniadanko:tak:
masz glitera: bedzie michas- ja mialam szymus a zrobila sie reklama glittery pl. jak zrobic by zostal napis?
 
klaudoos - wystarczy, że się zalogujesz na stronie, gdzie robisz glitery i będzie wyskakiwało słowo które ułożyłaś :-) Powodzenia !!

Fogia - niestety jest ryzyko, my daliśmy zadatku 2 tyś i czekaliśmy na kredyt prawie dwa miesiące, bo bralismy ten z dopłatą państwa, ciągle sie o coś czepiali, jakieś zaświadczenia dodatkowe z pracy itp., a ja kadry mam w Poznaniu, więc na wszystkie dokumenty dłużej czekalismy, a na koniec odmowa była :-( i musielismy wziąć moich rodziców jako współkredytobiorców, ale ogólnie sie udało :-), więc i Tobie życze powodzenia:-)
Rada dla Ciebie Fogia: Ściagnij sobie z neta jakąś umowę przedwstępną (zrób dwie kopie) i zmień na swoja korzyść, ja dopisałam tam zdanie, że wrazie odmowy banku w sprawie kredytu zaliczke sprzedający zwraca!
!!! uwierz nikt az tak dokładnie tego nie czyta, a my zabezpieczenie mielismy:-)

Dobra znikam bo za pół godziny mi uczeń na korepetycje przychodzi, przygotuje się troszku ;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja już po obiadku. Mąż w delegacji, ale dzisiaj wraca.
Powolutku muszę sie zacząć doprowadzać do porządku, bo na 17 mam się wstawić w szkole rodzenia. już się nie mogę doczekać zajęć. Jak wróce to napiszę wam jak było.

u nas mega słonecznie i bardzo przyjemnie na dworze. taka jesień może być cały czas :-)

dziewczyny czy bolą (kłują) was też pachwiny? normalnie mam wrażenie jakby mi się tam wszystko rozciągało i rozciągnąć nie mogło:-( szczególnie po lewj stronie...
 
Czesc Dziewczyny:-)
nie było mnie od soboty więc niestety nie dam rady was nagodnić bo starsznie duzo naskrobałyście:-) mam nadzieje ze sie nie pogniewacie?
Dzis wyszłam ze szpitala....wyniki mam ok przepisali mi tabletki, ktore mam naarazie brac. Mam tylko nadzieje ze nie do końca ciązy, bo mam po nich taka zgagae ze az mi sie chce płakać, oprócz tego boli mnie chyba od nich glowa drża rece i serce wali jak mlot. Ginka mnie uprzedzała ze tak moze byc wiec chociaz tyle ze sie nie stresuje ze cos żle dzialaja tylko to jest noramlne.
Bartuś wazy 970g i nadrobił pare dni więc we wtorek był 27 tydzień. To dobrze:-)
W domku musze sie oszczędzac mniej robić a więcej leżeć. Wlasnie zaraz chyba utne sobie drzemke bo jakas taka rozbita jestem i ta migrena mi dokucza:-/
Postaram się chociaż ponadrbabiac inne wątki:-)
milego popłudnia:-)
 
Czesc Dziewczyny:-)
nie było mnie od soboty więc niestety nie dam rady was nagodnić bo starsznie duzo naskrobałyście:-) mam nadzieje ze sie nie pogniewacie?
Dzis wyszłam ze szpitala....wyniki mam ok przepisali mi tabletki, ktore mam naarazie brac. Mam tylko nadzieje ze nie do końca ciązy, bo mam po nich taka zgagae ze az mi sie chce płakać, oprócz tego boli mnie chyba od nich glowa drża rece i serce wali jak mlot. Ginka mnie uprzedzała ze tak moze byc wiec chociaz tyle ze sie nie stresuje ze cos żle dzialaja tylko to jest noramlne.
Bartuś wazy 970g i nadrobił pare dni więc we wtorek był 27 tydzień. To dobrze:-)
W domku musze sie oszczędzac mniej robić a więcej leżeć. Wlasnie zaraz chyba utne sobie drzemke bo jakas taka rozbita jestem i ta migrena mi dokucza:-/
Postaram się chociaż ponadrbabiac inne wątki:-)
milego popłudnia:-)

aniwar - super, że już wróciłaś i że z dzidzią w porządku. zapewne bierzesz fenoterol - po nim wszystko drży i serce wali jak młot.
 
reklama
no właśnie klaudoos
ja mam konto założone na gliterach

i robię to tak:
utwórz tekst gliterowy (w okienku wpisuję co chcę dostosowuję kolor , czcionki , rozmiar...)
potem jak już mam daję generuj tekst
i czekam
jak już jest daję gotowe
i z boku są linki do tego, zapisuję go i potem zawsze mogę go znaleźć na swojej stronce po zalogowaniu - to chyba tyle
 
Do góry