reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

fajnie dziewczynki, że idziecie do tych szkół, na pewno Wam się takie zajęcia przydadzą. przy Filipku to nie było mnie na nie stać, zwłaszcza że musiałabym na nie dojeżdżać do innego miasta. A teraz to już chyba nie ma aż takiej potrzeby. :sorry::sorry: Wiadomo, że nie wiem jeszcze wszystkiego na temat ciąży i połogu ale to czego nie wiem to zawsze mogę wyszperać w necie.

Mój sąsiad właśnie zaczął wiercenie wiertarką, cholera mnie już bierze na tych ludzi. :crazy:Nie marzę o niczym innym jak tylko wyprowadzka z tego mieszkania.
 
reklama
b_iała - gotowałam jasne ręczniki bo bardziej się brudzą i lepiej potem dopierają, a już najgorzej te kuchenne ręczniczki. A potem piorę w 60st;-) każdy pierze jak mu wygodniej :-)

Witam nowa przyszłą mamę:-)

Niusia87 - dobrze, ze juz jesteś, zapisałam Cię na liste mam noszących córcie pod serduszkiem, lista - strona 741.

Piszecie o szkołach rodzenia ja zadzwonie jutro bo juz na tamtą grupę się nie załapałam i miałam zadzwonić około 8 października:-) jutro 5ty ale wcześniej wolę żebym się załapała bo tam tylko chyba 5 par bo miejsca mało :-)

Dzisiaj był u mnie uczeń na korepetycjach, potem robiłam pranie i tak mi dzień zleciał:-)

Lukne sobie na M jak miłość:-)
 
Ostatnia edycja:
U mnie szkoła rodzenia w Ustroni a ja nie mam tam jak dojeżdżać
Sama nie wiem tyle dziewczyn sobie radzi bez to ja tez będę musiała
 
Mam pytanie do mamuś dziewczynek. Jak wyglądał u Was obraz usg między nóżkami? nam dziś lekarz pokazał taki przedziałek (między pośladkami) i takie dwie wystające górki (jakby wargi sromowe). Mówi, że raczej dziewczynka, ale znów nie jest pewien... Nie wiem czy rzeczywiście nie wie, czy chce nas naciągnąć na kasę, żebyśmy przyszli na kolejne usg...
 
catelin u mnie na usg jak lekarz mi pokazywal , ze dziewczynka , to wlasnie pokazywal miedzy nozkami wargi sromowe , ale jak dla mnie to po prostu nic tam nie bylo... Zdjecie mam malo wyrazne, ale na filmiku 4D wlasnie widac nozki i widac ze siusiaka brak. Ja mam w opisie usg wpisane ze stwierdzono plec zenska.
Moze wstaw zdjecie - ale nie wiem czy pomoge, mimo wszystko te zdjecia z usg to dla mnie troche czarna - magia ;)
 
Ostatnia edycja:
malutk_a - pisałam najpierw do Molago, potem do Ewci i żadna nie odpisała, nie dała pozwolenia... więc ja nie chcę robić nic na siłę:-)

Zaraz będzie mąż z pracy 22ga wybiła, więc znikam już z forum :-) do jutra:-) Dobrych snów :-)
 
Witam wieczorowo
Miałam sie czesciej odzywac ale remont jaki mamy wysysa ze mnie sily... Mega kurz, hałas, sprzatanie i tak wkoło...az czasem sie odechciewa wszystkiego.... Mam nadzieje ze przez to moja nieobecnosc moze byc wytlumaczona :sorry:
Teraz sobie leze i odpoczywam, mam nadzieje ze zasne predko bo jutro trzeba wczesnie wstac, bo czeka nas jutro wymiana drzwi:baffled:

Ostatnio w czwartek byłam na usg , zdjecia nie mam ale poki co lekarz wciaz twierdzic "ze chyba bedzie dziewczynka" wagi i wielkosci nie wiem ale najwazniejsze jest to ze wszystko poki co jest dobrze...Widzialam pupcie i głowke....Łozysko na przedniej scianie a dzidzia ułozona jest posladkowo, stad czasem czuje ucisk przy jakimkolwiek schylaniu...Termin potwierdzony ze to 24/25 tydzien i ze do 15 stycznia urodze:tak:
Dzidzius od wczoraj coraz czesciej daje o sobie znac, obstawiam ze połówkowe polozenie powoduje ze nie czuje jego ruchów bardzo intensywnie...:confused:
To chyba tyle .....

Nie mam sił nadrobic zaległosci wiec wybaczcie

DOBRANOC :sorry:
 
reklama
claudia- musisz znalezc pozytywne argumenty;) i twoj bedzie zadowolony, ja mojemu grubaskowi zakupilam spodnie dresowe za 129!!!zl na 2 metry i w pasie 120 bo duzy jest i zwyklych no name nie dostane i kamizele puchowa za 119, do tego koszule uzywane timberland bo on uwielbia ta firme za 20 i 40zl (nowki 200-300zl) powiedzialam kilka slow i chodzi szczesliwy ze ma;)

ja dzisiaj tylko raz poczulam lekkiego kopniaka i caly dzien nic!!! bylam o kolezanki u ktorej u malutkiej 3mies. podejrzewaja mozgowe porazenie dzieciece, oczywiscie w zwiazku z tym ze to moja dziedzina sprawdzialm kilka odruchow, powiedzialam co i jak i bedziemy czekac..

carri- moj tez ulozony posladkowo i tez czuje ucisk o czym pisalam wczesniej, chyba cos w tym jest. z tym ze ja nawet na krzesle prosto siedziec nie moge!

zaraz idziemy spac wiec mowie dobranoc!!
 
Do góry