reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam Stycznióweczki:-)

U nas już kolejny dzień zaczął się słonecznie więc przesyłam odrobinę wszędzie tam gdzie jesteście i której tych wesołych, ciepłych promieni brak:-)

Miłego dnia wszystkim:-)
 
reklama
Ja też się witam z rana.
U nas niestety pochmurno, ale dzień osłodzę sobie ciastem :-) trzeba upiec coś dla naszych "chłopców" w końcu dzisiaj "Dzień chłopca" :-D
 
co do klukozy 70pare jest ok, bedziesz musiala pewnie powtorzyc, choc az tak zly wynik nie jest, dziewczyny cukrzyce mialy chyba od ponad 170 z tego co czytalam.

joasia- udana jestes- ale to przez ciaze, ja sie chyba zapisze na pon albo wtorek do fryzjera bo ponad rok nie bylam i kudle suche od farbowania, a dodatkowo szkoda 200zl mi bylo a teraz mam ogolnego dola wiec trzeba poprawic humor..

wczoraj odebralam kartony z ciuszkami- w sumie bylo ich 5! 2 wieksze i 3 mniejsze. z 1 mniejszego powybieralam "lepsze" body, spiochy i pajace (glownie h&m i GAP bo nie byly sprane porozciagane no i materialowo duzo lepsze!) a reszte poloze kolo smietnika- bo sa takie sobie, natomiast ciuszki od 2 - 4 roku zycia sa ZARABISTE!!!!!! spodenki na lato, dresiki dwustronne, kurtki, jedna skorzana;) kombinezon na 18mcy i full koszulek na lato!!! super ciuszki.. wlasnei zaraz bede je prala i segregowala potem..
 
Hej dziewczynki
witam porannie. Fifi w przedszkolu, ja jem śniadanko (nareszcie zaczynam jeść:-)) i czekam na kumpelę z pracy. Dziewczyna zaczyna awans w tym roku i nasza sławna dyrka już jej robi problemy z dokumentacją. Pomogę jej troszeczkę, po co ma się użerać z babolem.

U nas już kolejny dzień zaczął się słonecznie więc przesyłam odrobinę wszędzie tam gdzie jesteście i której tych wesołych, ciepłych promieni brak:-)
och dziękuję bardzo, u nas szaro-buro i ponuro

klaudoos to przyjemny dzień Ci się szykuje. Jak ja uwielbiam te przygotowania dla dzidziusia, szczególnie szykowanie ubranek.
 
Hej dziewczynki
witam porannie. Fifi w przedszkolu, ja jem śniadanko (nareszcie zaczynam jeść:-)) i czekam na kumpelę z pracy. Dziewczyna zaczyna awans w tym roku i nasza sławna dyrka już jej robi problemy z dokumentacją. Pomogę jej troszeczkę, po co ma się użerać z babolem.


och dziękuję bardzo, u nas szaro-buro i ponuro

klaudoos to przyjemny dzień Ci się szykuje. Jak ja uwielbiam te przygotowania dla dzidziusia, szczególnie szykowanie ubranek.
raju.. u mnie w pracy problemy z dokumentyacja- czyli niewielkie poprawki robi sie przed samym egzaminem jak sie juz wszystko do teczki uklada i segreguje! a nie na poczatku stazu taki stres;)
 
hej mamusie u nas pogoda lipna... ale zaraz wybieramy sie z Tomciem do kolezanki :)
klaudos moze zamias zostawic koło smietnika zadzwon do MONARU sami przyjadą po ubranka a naprawde tam te dzieci bede nie mają co nosic...
ja uciekam miłego dnia zycze:) buziiolki :)
 
Witam Dziewczynki:)
U nas pogoda bez zmian...czyli zimno. Ja dziś muszę jakiś obiadek zrobić ale nie mam pomyslu...Po południu na taniec brzucha i tak dzionek zleci. Coś mnie brzuch pobolewa,ale pewnie to nic poważnego. Najgorsze, żę kaszel mnie męczy :( niby wyzdrowiałam ale jak widać nie. Dziewuszki życzę miłego dzionka...co dziś na obiad robicie? Może podrzucicie mi jakieś pomysły ?:)
 
My z Wiki już po śniadanku, teraz idę ją ubrać i trochę się pobawimy :)
Ja dzisiaj na obiadek barszcz ukraiński i kopytka dla męża i Wiki a ja warzywa na parze :)

Później do tego fryzjera jadę :)

Ja ciuszki będę prała dopiero gdzieś w listopadzie :)

Dziewczyny moja bratowa po tym in-vitro ma wynik pozytywny :) Wszyscy się cieszymy aby tylko utrzymała teraz tą ciążę :)
 
hej mamusie u nas pogoda lipna... ale zaraz wybieramy sie z Tomciem do kolezanki :)
klaudos moze zamias zostawic koło smietnika zadzwon do MONARU sami przyjadą po ubranka a naprawde tam te dzieci bede nie mają co nosic...
ja uciekam miłego dnia zycze:) buziiolki :)
w mojej miescinie nie jezdza:( zreszta zaledwie kilka jest ubranek maly karton, ale sa u nas chyba jeszcze kosze caritas wiec poszukam, a jak nie, to wieczorem chodza ludzie z biednych rodzin i na naszym "nowym" osiedlu ludzie pozbywaja sie starych rzeczy i ci wieczorem zabieraja.. ja tak pozbywalam sie m.in. mebli- w bdb stanie. wiadomo niektorym szkoda placic za transport bo woleli by zeby im przywiesc i wniesc a u nas nie ma z tym problemu.. byle zeby byla kartka z napisem do uzytku czy db stanie!

My z Wiki już po śniadanku, teraz idę ją ubrać i trochę się pobawimy :)
Ja dzisiaj na obiadek barszcz ukraiński i kopytka dla męża i Wiki a ja warzywa na parze :)

Później do tego fryzjera jadę :)

Ja ciuszki będę prała dopiero gdzieś w listopadzie :)

Dziewczyny moja bratowa po tym in-vitro ma wynik pozytywny :) Wszyscy się cieszymy aby tylko utrzymała teraz tą ciążę :)
jej jak sie ciesze!!! tylko niech teraz dba o siebie bo to najtrudniejszy okres.. a ile miala zarodeczkow wszczepionych? jeszcze trojaczki beda;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzień dobry

co do klukozy 70pare jest ok, bedziesz musiala pewnie powtorzyc, choc az tak zly wynik nie jest, dziewczyny cukrzyce mialy chyba od ponad 170 z tego co czytalam.

joasia- udana jestes- ale to przez ciaze, ja sie chyba zapisze na pon albo wtorek do fryzjera bo ponad rok nie bylam i kudle suche od farbowania, a dodatkowo szkoda 200zl mi bylo a teraz mam ogolnego dola wiec trzeba poprawic humor..

wczoraj odebralam kartony z ciuszkami- w sumie bylo ich 5! 2 wieksze i 3 mniejsze. z 1 mniejszego powybieralam "lepsze" body, spiochy i pajace (glownie h&m i GAP bo nie byly sprane porozciagane no i materialowo duzo lepsze!) a reszte poloze kolo smietnika- bo sa takie sobie, natomiast ciuszki od 2 - 4 roku zycia sa ZARABISTE!!!!!! spodenki na lato, dresiki dwustronne, kurtki, jedna skorzana;) kombinezon na 18mcy i full koszulek na lato!!! super ciuszki.. wlasnei zaraz bede je prala i segregowala potem..

No to super :-)
Jesteś zaopatrzona.
ja też dostałam dużo, ale kilka bodziakow jest strasznie brudnych, prałam w zwykłym proszku i to nie zeszło.
Nie wygląda na to, żeby się to miało doprać....
Nie wiem czy też nie wyrzucić, bo są poniszczone i ponaciągane.
Chyba jeszcze skoczę na ciuchy , albo w sklepie dokupię kilka na sam początek :-)

U nas pogoda straszna, nie chce się nic a ja wybieram się na pocztę i do kumpelki.
 
Do góry