reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

eh... mały zaczą wymiotowac... od kaszlu bo ma refluks co prawda był juz zaleczony ale wiadomo przy kaszlu wszystko sie cofa ... uciekam z forum zajrze wieczorem jak bedzie jak ....
 
reklama
hej hej mam mały zakręt do tego małej idą ząbki ... i tym samym mam mniej czasu by siąść przed kompem
mi też brzuch twardnieje i biorę magnez 3tab 3 razy dziennie tz teraz już biorę 2 tab 3 razy dziennie

powiedz o tym lekarzowi

Hej ja biorę juz od jakiegoś czasu po 2 tab. 2 razy dziennie. Może to za mało...W czwartek mam wizytę, to zapytam lekarza o to.

Barszczyk ostatnio mi się przejadł, często mieliśmy:) Ale pewnie niedługo najdzie mnie ochota:) My dziś będziemy mieć kurczaka grillowanego:)
Mój mąż na tym złomie kaloryferów zarobił ponad 130 zł:) Opłacało się natrudzić:) Okazało się , że 2 ważyły ponad 200 kg!!!!

U nas dziś piękna prawdziwa jesień, też nie będę siedzieć w domu. Umówiłam się z koleżanka po południu:)

Ja jeszcze nie dostałam skierowania na badanie glukozą, może w czw mi da:) Ale jakos mi się nie spieszy...

Ewcia - dobrze, że wszystko w porządku z serduszkiem dzidziusia:) Na pewno sie nieźle przestraszyłaś...
 
Ostatnia edycja:
Witam was. Mój syn poszedł dziś do przedszkola, a ja z rana pognałam do urzędu złożyć wniosek o nowy dowód. I dupcia. Baba nie chciała przyjąć mi zdjęć, bo stwierdziła, że są z 2007 r. i muszę zrobić nowe, aktualne :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Myślałam, że ją tam zeżrę :angry::angry::angry: Nie pomogło nawet kłamstwo, że dopiero co robiłam zdjęcie u tego samego fotografa :no: Baba wyjęła mój wniosek z 2007 r. i udowodniła mi, że to są te same zdjęcia :baffled: Myślałam, że szlag mnie trafi! Specjalnie nie chciałam iść zrobić nowych zdjęć, bo teraz widać, że mam ziarninę w oku i jedno oko lekko mi zezuje, a tak teraz na wszystkich dokumentach będzie widać moją "wadę" :growl::growl::growl::growl::growl:
Więc zaraz muszę jechać do fotografa , pstryknąć nową fotkę i znów do urzędu :baffled: Wrrrr......

Ewcia, dzięki za wytłumaczenie jak się dostać do Grupy. Właśnie tam zajrzałam :tak: Buźka dla ciebie :tak:;-):-D

Claudia, anemia nie taka straszna. Ważne być ty i twoja dzidziunia były zdrowe i dobrze się czuły :tak: A z dietą sobie dasz rady.

Trzymam kciuki za wszystkie mamusie na dietach cukrzycowych i tych z anemią :tak:
 
Ewcia, dobrze, że z serduszkiem jest ok. Oby tak dalej! A płci dziecka na pewno dowiesz się zaraz po urodzeniu :tak:;-)

B_iala, współczuję tych wymiotów synka :-( Choróbska strasznie męczą teraz nasze dzieciaczki :-(

Wszystkim chorującym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
 
ja melduje ze umierajacajestem- od wczorajszeo wieczora wymiotuje i biegunke mam, ale bardziej wymiotuje. mezus zostal w domu wzial urlop bo ja nie mam sil i sam dostal biegunki, bola go stawy! w niedziele mialam gsci i moja 5letnia hcrzesniaczka wlasnie miala wirusa!
 
Klaudia współczuję :( Wracaj do zdrówka

Wszystkim chorującym dużo zdróweczka życzę!!!

Ja własnie robię nalesniki, a jak pachnie :):):)U nas tez piekna pogoda :) Ide pranko na ogródek wywiesić :)
 
Witam:-)
My jeszcze u rodzicow jestesmy, ale dzisiaj pod wieczor wracamy juz do domku. Pogoda do bani, zimno, wieje i pada, no koszmar. Nie ma jak na spacer isc z synkiem.:wściekła/y:

klaudoos wspolczuje wirusa, mam nadzieje, ze szybko minie! My tez kiedys z mezem i synkiem zlapalismy takiego wirusa, ale trwalo to na szczescie jeden dzien i potem bylo po wszystkim.

Ewcia dobrze , ze serduszko zdrowe i skonczylo sie na strachu :tak:Tak jak piszesz, plec nie jest wazna, wazne zeby zdrowy dzidzius byl :tak:
b_iala zdrowka dla synka!

Zycze zdrowka wszystkim chorujacym, niestety teraz taki okres jest, ze czesciej sie choruje. Trzeba szczegolnie dbac o siebie.
 
Ja bylam dzis znow na badaniu krwi- tym razem tarczyca.
Mam pytanie albo moje wiadomosci na priva nie doszly albo sie gdzies zgubily bo dalej mnie nie ma na liscie mamus styczniowych ani liscie plci (7 stycznia, niespodzianka).

Duzo zdrowia dla wszystkich chorych!
 
Witam was. Mój syn poszedł dziś do przedszkola, a ja z rana pognałam do urzędu złożyć wniosek o nowy dowód. I dupcia. Baba nie chciała przyjąć mi zdjęć, bo stwierdziła, że są z 2007 r. i muszę zrobić nowe, aktualne :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Myślałam, że ją tam zeżrę :angry::angry::angry: Nie pomogło nawet kłamstwo, że dopiero co robiłam zdjęcie u tego samego fotografa :no: Baba wyjęła mój wniosek z 2007 r. i udowodniła mi, że to są te same zdjęcia :baffled: Myślałam, że szlag mnie trafi! Specjalnie nie chciałam iść zrobić nowych zdjęć, bo teraz widać, że mam ziarninę w oku i jedno oko lekko mi zezuje, a tak teraz na wszystkich dokumentach będzie widać moją "wadę" :growl::growl::growl::growl::growl:
Więc zaraz muszę jechać do fotografa , pstryknąć nową fotkę i znów do urzędu :baffled: Wrrrr......

Ewcia, dzięki za wytłumaczenie jak się dostać do Grupy. Właśnie tam zajrzałam :tak: Buźka dla ciebie :tak:;-):-D

Claudia, anemia nie taka straszna. Ważne być ty i twoja dzidziunia były zdrowe i dobrze się czuły :tak: A z dietą sobie dasz rady.

Trzymam kciuki za wszystkie mamusie na dietach cukrzycowych i tych z anemią :tak:
Dziękuję serdecznie, wiesz przy tak niskiej hemoglobinie to dzidzia tam zdrowa nie jest :-( Chcę małemu więcej witaminek dostarczyć
 
reklama
Claudia4you i Mooncia a jakie macie wartości hemoglobiny, bo ja mam 9,9 i spada. Lekarz jakis nieprzytomny chyba był bo dał mi Feminenetal 800 metafolin, w których nie ma ani grama żelaza i bierze sie je tylko do 12 tygodnia ciąży. Sama kupiłam sobie Ascofer, bo chyba z tych bez recepty ma najwieksza dawkę żelaza, ale w pierwszej ciąży brałam Tardyferon i Sorbifer Durules i te tabsy mają o wiele więcej żelaza. Jak będę na wizycie 8 października to poproszę o receptę, bo żelazo jest bardzo ważnym składnikiem w czasie ciąży, dostarcza z krwią tlen więc nie ma żartów.
 
Do góry