reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

heh ja dzis miałam taką sytuacje w autobusie, weszłam ja w ciąży i inna dziewczyna w większej ciąży i z wiekszym brzuszkiem, myślicie że ktokolwiek ustąpił?? tłok jak nie wiem, duszno ale nikt nie ustąpił, i jeszcze na dodatek jakies małolaty co siedziały obok się smieli że dwie słonice wsiadły
 
reklama
Witam, trochę mnie nie było, ale nie miałam siły pisać na nockach:sorry:
Cieszę się, że mam w końcu wolne. W końcu sobie odpocznę. Pojutrze lecimy do pl na 2 tygodnie, oby pogoda dopisała, bo u mnie tylko wiatry i deszcz ostatnio:crazy: Muszę poszukać sobie jakieś ciuszki na allegro na jesień/zimę. Moje usg połówkowe jest za tydzień Mam nadzieje, że Ignaś pozostanie Ignasiem, bo się już nastawiliśmy na synka;-)
Claudia, super ten link o szkole rodzenia:tak: Ja nie mam za bardzo możliwości zapisać się do szkoły rodzenia, więc opcja internetowa wydaje się świetnym rozwiązaniem, i do tego niedrogim;-) A poćwiczyć można w domu:tak:
 
martusia29 znalazłam cos takiego Naturalny sposób na problemy z pęcherzem

co do tesciowych to ja słyszałam cos takiego i powiem szczerze ze cos w tym jest : Wątróbka nie mieso , teściowa nie matka , synowa nie córka


hehe ja jechałam autobusem no i starsza babcia obok mnie staneła i zuciła tekst typu " jaka ta młodziez niewychowana" wiec sie wku... i wstałam i mówie do niej prosze siadac a ona tak na mnie popatrzyła i mówi " ojej Pani w ciąży i pochwili zapytała czy daleko jade mówie do niej ze nie kilka przystanków a ona na to " to się pani mocno trzyma " no do konca zycia bede pamietac ten tekst
 
Ostatnia edycja:
elfa tulę Cię serdecznie. Co biedactwo bierzesz na przeziębienie? Może wit C 1000 mg albo zjedz odrazu cytrynę i do łóżka. Pij mleczko z miodem i czosnkiem. Podobno pomaga.
 
Ribi tak własnie robie
pije herbatke z miodem i cytyna, mleko z czosnkiem, masłem i miodem
pije wapno z wit C i płucze gardło szałwią i rumiankiem..
duzo sie wygrzewam w łozeczku
póki co nie mam gorączki
 
dlaczego puczesz gardło szałwią? Ona działa ściągająco....chyba bardziej chodzi o nawilżenie gardła skoro pijesz mleko z masłem....
 
hej
przyszłam sie pozalic
mąz mnie zarazil bo był przeziębiony
od wczoraj czuje sie paskudnie i strasznie boli mnie gardlo :(
Witaj w klubie ... ja też się przeziębiłam :-( Boli mnie gardło i zaczyna mi z nosa lecieć...
Na szczęście mam ginekologa "pod ręką" ( w rodzinie). Zadzwoniłam i zapytałam się co można brać, a więc:
na gardło - Homeovox (jakieś homeopatyczne tabletki do ssania - nawet słodkie). Ewentualnie Tantum Verde, ale w ostateczności na tym etapie ciąży. Tak jak pisałaś szałwia i rumianek do płukania (działają odkażająco). Jeżeli jest silny ból to Bioparox (ale jest na receptę)
na katar - sól morska w sprayu, maść majerankowa

dodatkowo - mleko z masełkiem i czosnkiem (miód działa podrażniająco), herbatka malinowa

pozdrawiam i życzę zdrówka :-)
 
reklama
Do góry