reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
witajcie kochane od srody mnie niebylo i niejestem w stanie nadrobic czy mozecie mi stescic co sie dzialo ja tylko napisze ze dzidzia ma 6 mm i serduszko bije wiec jestem juz spokojna :-)
 
Witajcie w poniedziałkowy poranek :) Ja za chwilkę zbieram się do pracy, ale mam lenia po 1,5 tyg laby... W dodatku cały tydzień na 11 do 19 :( Nienawidzę tych zmian :( No ale co zrobić???

Miłego dnia życzę :)
 
Dzis postaram sie nadrobic tu zaleglosci i bede juz z Wami na biezaco. Bylam na 1 wizycie u gina. Dzidzia ma 0,27cm. Chce juz druga wizyte i ujrzec bijace serduszko bo za mala mi sie wydaje ta fasolka. Ostatnia @ byla 09.04. Panikuje?
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem nowa na bb. Mam problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, tzn może już w niej jestem. Pierwszy dzień cyklu maiłam 1 maja, kochaliśmy się z mężem 12 maja, a 29 mam dostać @. od tygodnia jestem bardzo senna, a od trzech dni odczuwam ból w dolnej części brzucha i kucie w prawym jajniku, czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie, ale nie wiem czy to jeszcze nie jest za wcześnie? Co sądzicie? Czy wogóle tego 12maja mogło dojść do zafasolkowania jeśli owulację miałam 14maja? Proszę o odpowiedź
 
Do góry