reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam mamusie!
mnie od wczoraj wieczorem strasznie zaczęły swędzić cycki (chyba zaczęły rosnąć:-)) w poprzedniej ciąży tak mi mocno urosły że zostały mi na nich rozstępy! a smarowałam się prawie całą ciążę.
Marcela urodziłam 10 dni po terminie a gdybym urodziła w terminie to nie miałabym rozstępów pod pępkiem. wyszły mi jakoś 5 dni przd porodem:wściekła/y:jest ich niewiele ale są!
 
reklama
Dominiczko oj to naprawde przezyliscie chwile grozy...ale musiał sobienaprawe nieźle ta warge rozwalić, że do szycia była jejku ale sobie wyobrażam ile to stresu dla Was było, a szczególnie dla synka...bidulek...mam nadzieje, ze czuje się dobrze czuje:) Ale najważniejsze, że już po wszystkim:) To byliście poprostu dzielni:)!!!!!
Co do codziennych guzów to dokładnie wiem o czym mówisz u mnie to oboje takie sierotki, ze szok ja już czasem to ręce ałamuje z nimi haha I dziennie coś sie dzieje...ja już plastry przy sobie nosze normalnie wariactwo z nimi haha
 
mam pytanie do dziewczyn które chodzą prywatnie na wizyty!
ile u was kosztuje wizyta prywatna?
u mnie 80 zł. poprzednią ciążę też chodziłam prywatnie i jestem zadowolona!
u mnie w mieście na wizytę państwową trzeba strasznie długo czekać takie są kolejki!
mój gin jest ordynatorem w szpitalu i jestem z niego naprawdę zadowolona. jest to najlepszy gin w mieście!
 
Kasiulek no to miałaś z tymi rozstępami naprawde pecha:no: i jeszcze przed samym końcem:dry: No pozostawił to synus po pierwszej ciąży pamiatke;-) oby druga juz bez rozstepów była:tak:
A co do cycków to pewnie już zaczynaja działać ...mnie powiem szczerze to nie swędziały tylko bolą i sa takie pełne i ja sie tam mimo wszystko ciesze bo przy moim skromnym biuście to bajerek haha;-) W poprzednich ciażach dopiero jak brzuchol mi zaczoł rosnąć czyli pod koniec ciąży to i cycuchy też:cool2: a teraz juz się od początku moge nacieszyś:cool2:
 
a u mnie na odwrót! przy pierwszej ciąży najpierw urosły a teraz narazie nie rosną hehe!

uciekam!
zajrzę później bo synek mnie wzywa!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kasiulek no ja w tych kwestiach to pojęcia niemam jak to jest;)
U nas narazie i naszczęście niemusze o prywatne wizyty się martwić;) Ale teraz sie zastanawiam ile sobie lekarz za usg policzy oczywiście za całą ciąże...
 
kasiulek no ja w tych kwestiach to pojęcia niemam jak to jest;)
U nas narazie i naszczęście niemusze o prywatne wizyty się martwić;) Ale teraz sie zastanawiam ile sobie lekarz za usg policzy oczywiście za całą ciąże...

karolcia
... mieszkasz w DE prawda?... a więc u mojej ginekolog koszt USG dodatkowego ( 3 są refundowane przez kasę chorych) tzn : jeśli chcę więcej niż 3 albo 3D ... to 100 euro... jednorazowa opłata... :-)
 
witam z rana i od razu witam wszystkie mamusie, które do nas dołączają :-D:-) i serdeczne gratulacje!!!!
fajnie, że jest nas coraz więcej :-)

nie odzywałam się 2 dni, ale od razu się tłumaczę - przeżyliśmy w czwartek mały horror... synek się przewrócił na balkonie, zawadzil o balustrade i rozszarpał sobie wargę.....:szok: pojechaliśmy od razu na Niekłańską - oczywiście znieczulenie, szycie, na szczęście nie było kolejki na ostrym dyżurze i nie musieliśmy czekać.
Ale to szycie - niby 15 minut ale trwało jak całą wieczność...
ech to dziecko nie ma dnia żeby jakiegoś guza nie miało... wszędzie go pełno.
najlepiej, że ta warga mu wisi skóra, w ten się śmieje... dobrze że go nie bolało, ale wyglądało strasznie...


poza tym u fasolinka dobrze :-) byliśmy w piątek na usg - wszystko w porządku,
jak będę miała chwilę to wstawię foto :-D

awb - na madalińskiego jest naprawde dobra opieka, jakby Ci sie tam jeszcze udało rodzić to fajnie, kilka moich koleżanek tam prowadziło ciążę i rodziło, jak też miałam, ale w końcu inaczej się potoczyło


OJJ biedny twoj synek.,...

witajcie U mnie super pogoda ide na spacerek

mIlego dnia
 
Witajcie :)
Ja już po wizycie :) Widziałam serduszko maluszka. Jest mały problem, mianowicie mam 3,5 cm cystę na prawym jajniku, któa jest źle umiejscowionym ciałkiem żółtym, które miało być bliźniakiem naszego dziecka, ale ma się chłonąć do 2-3 miesięcy więc jestem dobrej myśli :) Od poniedziałku wracam do pracy :) Mdłości mam nadal, piersi też mnie bolą ale to są uroki ciąży :)

U mnie wizyta prywatna kosztuje od 60 nawet do 150 zł. Zależy czy jest USG itd. Ja dzisiaj miałam USG i nawet kolejną fotke dostaliśmy z mężem, wizyta trwała około 35 minut lekarz zakładał mi Kartę Ciąży i zapłaciłam 60 zł. Ale to mój bardzo zaprzyjaźniony lekarz, który jak mnie tylko coś martwi przyjmuje mnie nawet w niedzielę lub święto. Więc nie jest źle.

Dziewczyny czy któraś z Was jest z okolic Katowic i zna szpital im. Leszczyńskiego??? Bo ten szpital od porodu mie mój gin polecił.
 
reklama
Do góry