reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam,
nie dam rady teraz nadrobic wszystkiego tyle naskrobalyscie :szok::-D.
Caly dzien latam i pakuje, synek nie pomaga, albo raczej pomaga inaczej :-D. Dzisiaj jedziemy do tesciow, jutro na wesele , do domu wracamy we wtorek, wiec wtedy pewnie sie odezwe:tak:.
Gratuluje udanych wizyt i poznania plci:-).

Gosia_27 ja wiem , ze w Anglii ceny usg 3D/4D sa kosmiczne:szok:. Wszystko zalezy od tego czy nie szkoda Ci wyrzucac tyle pieniazkow na 3D. Jesli chodzi o sprawdzenie plci, to jesli dzidzia odpowiednio sie ulozy, to dla lekarza nie ma znaczenia czy jest to 2D, czy inne.
Ja w Anglii mialam robione usg 2D zeby poznac plec /bo tez mi nie chceili powiedziec;-)/ i wszystko ladnie bylo widac. No ale wiadomo, ze jesli maluszek sie odwroci , to moze byc problem z poznaniem plci, ale na to juz nie mamy wplywu za bardzo;-)

Zycze wszystkim udanego weekendu:-)
 
reklama
Czyli bez roznicy czy zrobie 2d,3d,4d jesli dzidzia sie zle ulozy to nic mi to nie da wiec chyba sie zdecyduje na 2d bo oni maja 2d ale juz kolorowe tak mi powiedziala recepcionistka przez telefon.Wiec chyba podejme decyzje na 2d bo mi nie zalezy tak bardzo na 3d zeby sobie dzidzie dokladnie poogladac wazne zebym poznala plec a jej buzka moze byc niespodzianka.A mialam juz badania genetyczne i dzisiaj usg i wszystko mowi ze dziecko zdrowe i cale.Wiec chyba nie ma sensu przeplacac.
 
Ja uwazam , ze nie ma sensu przeplacac:tak:. Tym bardziej, ze w Anglii wiecej usg Ci nie zrobia, to polowkowe jest ostatnie, wiec chyba w razie czego lepiej zrobic nawet dwa usg 2D /w cenie jednego 3,4D/. Teraz na poznanie plci jedno i np nastepne w 30 tygodniu :tak:
Tak przynajmniej ja mysle ;-)
 
Czyli bez roznicy czy zrobie 2d,3d,4d jesli dzidzia sie zle ulozy to nic mi to nie da wiec chyba sie zdecyduje na 2d bo oni maja 2d ale juz kolorowe tak mi powiedziala recepcionistka przez telefon.Wiec chyba podejme decyzje na 2d bo mi nie zalezy tak bardzo na 3d zeby sobie dzidzie dokladnie poogladac wazne zebym poznala plec a jej buzka moze byc niespodzianka.A mialam juz badania genetyczne i dzisiaj usg i wszystko mowi ze dziecko zdrowe i cale.Wiec chyba nie ma sensu przeplacac.

ja tez bym zrobiła 2d jesli te 3d i 4d sa takie drogie. A jak maluszek nie bedzie chciał współpracowac to zasłoni sie tak ze na żadnym sprzecie nie bedzie widac płci. A na 2d i tak lekarz zobaczy czy to chlopiec czy dziewczynka:-)
 
klaudoos chodzę do Grzegorza Jańczewskiego, prywatnie przyjmuje w Gdyni na Świętojańskiej 105, a na NFZ w szpitalu w Redłowie. Jest naprawdę rewelacyjny. Z uwagi na to, że będę miec cc zdecydowałam się na Redłowo, bo porod przyjmie moj ginek. Jak jeszcze myślałam, że będę mogła rodzic w sposob naturalny to chciałam w Pucku, bo podobno tam jest super opieka, a przyjąc muszą, bo przy porodzie nie ma żadnych podziałow terytorialnych, a co do Wejherowa to nie mam żadnych info jak tam jest. A Ty do kogo chodzisz? No i gdzie masz zamiar rodzic?

Pisałyście o opuchniętych nogach... niestety wiem cos o tym:-( a do tego doszedł mi płytki oddech. Najpierw myślałam, że astma mi się odezwała, więc pojechałąm do mojego pulmonologa. Badania wyszły dobrze, a płytki oddech to oznaka zmniejszonej pojemności płuc, co jest naturalne w tym okresie ciąży. Podobno pojawia się i u zdrowych ciężarnych kobiet.
 
Dziewczyny ale mnie nogi bolą, leże z uniesionymi a chodzić normalnie mi ciężko. Mąż zgodził się na zakup nowych bucików ale to napewno nie dziś. Leżę i czytam sobie nowy nr m jak mama jestt m.in. poród krok po kroku nawet nie wiedziałam, że przed porodem jest coś takiego jak czop śluzowy....teraz już wiem:)
 
COŚ SZYBKIEGO NA OBIAD. Mój mąż uwielbia i moje chrześniaki tez:)
Skład: 3 płaty drobiowe nie duże,
3 łyżki majonezu,
2 jajka surowe,
1 łyżka vegety
pieprz
można dodać koperek

Płaty kroimy w drobną kosteczkę, dodajemy resztę rzeczy i smażymy kotleciki małe na ojeju. Smażą się moment. Obiadek szybki i pyszny. Polecam zapracowanym mamusiom :)
Ja właśnie miałam robić ale oczywiście zapomniałam kupić filety.
 
reklama
Dziewczyny ale mnie nogi bolą, leże z uniesionymi a chodzić normalnie mi ciężko. Mąż zgodził się na zakup nowych bucików ale to napewno nie dziś. Leżę i czytam sobie nowy nr m jak mama jestt m.in. poród krok po kroku nawet nie wiedziałam, że przed porodem jest coś takiego jak czop śluzowy....teraz już wiem:)

Też kupiłam gazetkę przed chwilą i też czytam. Pozdrawiam
 
Do góry