reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A ja Dziewczyny strasznie bym chciała z wami popisac a czasu ciągle brak. Wczoraj się słabo czułam, dziś dzień spędzilam z mężem i córcią. Dzidzia mi się rozszalała wieczorem i ciągle kopała- cieszyłam się bo mąż pierwszy raz mógł poczuć :-). Teraz jednak od 22 mam stresa bo co kilka minut mi brzuszek twardnieje. Dopiero co wyszłam ze szpitala a już coś nie tak- przecież w 20 tygodniu to nie jest normalne... Mąż pojechał po no-spe bo jak na zlosc nie mam a powiedział że nie wybaczyłby sobie gdyby cos się stało... W środę będę u mojego lekarza- ciekawe co powie.
Jutro postaram się jakimś cudem w dzień tu zaglądnąć- tzn jak mała pozwoli mi usiąść przed komputerem. Dobranoc
 
reklama
Dzień Dobry :)
Ja idę robić śniadankoi :)

eevciaa mój lekarz mi na ostatniej wizycie powiedział, że w tym okresie ciąży mogę odczówać lekkie skurcze macicy co oznacza, że dzidzia coraz bardziej rośnie. Nie ma się czym martwić ale lepiej tak jak piszesz skontrolować.
 
Witam Was, karolcia super prezent

eevcia
wszystko będzie dobrze :-)

Ja dzisiaj idę na chwilę pilnować syna kuzynki, ciekawe czy znowu będzie taki niegrzeczny:confused2:

Potem popołudniu wizyta u gina i od razu się go wypytam, a to o badania połówkowe i czy płatne (ale raczej tak) itd....

Odezwę się potem jak będę mieć dostęp do kompa. Jeszcze idę do sklepu (mojej pracy) pozabierać swoje rzeczy, bo jutro zamykają

Miłego dnia wszystkim :-)
 
Dziewczyny na szczęscie jest juz lepiej, mała kopie więc myslę, że poczekam do czwartkowej wizyty. Chyba mała usłyszała i poczuła, że mama sie denerwuje i zaczęła kopać. Dziś już też się ruszała po jedzonku. Tylko dziwne to troche, bo mój lekarz zawsze na dyżurze w niedziele robił mi USG, więc myslałam, że jak zadzwoni do kolegi to sie mną zajmie, a on od razu na oddział i przelezałabym niedziele i dopiero dzis by sie mną zajęli. A ten kolega to od razu powiedział, że mu NFZ nie zwróci kasy jak mi zrobi USG, no i więcej kasy by dostał jakby mnie przyjął na oddział. Chore to wszystko.
 
Dziewczyny na szczęscie jest juz lepiej, mała kopie więc myslę, że poczekam do czwartkowej wizyty. Chyba mała usłyszała i poczuła, że mama sie denerwuje i zaczęła kopać. Dziś już też się ruszała po jedzonku. Tylko dziwne to troche, bo mój lekarz zawsze na dyżurze w niedziele robił mi USG, więc myslałam, że jak zadzwoni do kolegi to sie mną zajmie, a on od razu na oddział i przelezałabym niedziele i dopiero dzis by sie mną zajęli. A ten kolega to od razu powiedział, że mu NFZ nie zwróci kasy jak mi zrobi USG, no i więcej kasy by dostał jakby mnie przyjął na oddział. Chore to wszystko.

No tak to jest w służbie zdrowia, trzymam kciuki do czwartku aby wszystko było dobrze, a skoro czujesz małą to pewnie wszystko gra.
 
Napisalam do kolezanki co ja w szpitalu poznalam ze jak bedzie obchod niech zapyta lekarza o te moje twardnienie brzucha. Podobno powiedzial ze jak znow bedzie mi sie tak dzialo to mam sie zglosic do swojego lekarza albo do szpitala. Poki co jestem dobrej mysli ze nie bedzie potrzeby. Bawie sie z mala a zaraz sie za robienie obiadu zabieram. Nalesniki hehe bo mam ochote.
 
Witam Stycznióweczki :)
Wczoraj wieczorem PIERWSZY RAZ POCZUŁAM RUCHY DZIDZIUSIA :):):) tak mi się wydaje. Ale jak mój mąż przyłożył rękę to dzidzia się zbuntowała i nie kopała:(
Dziś byłam rano na badaniach bo jutro wizyta u ginekologa. Już nie moge się doczekać, bo znowu w nocy miałam te bóle :( już nie wiem dlaczego i od czego.... Teraz leże i wypoczywam.
 
Dziewczyny wszystko będzie dobrze. Zobaczycie bądźcie dobrej myśli.

Ja dzisiaj mam wizytę samą i zobaczymy też czy dzidzia żyje
A co do mnie ja cały czas mam strasznie twardy brzuch
 
reklama
Witajcie Kochane :) Ja myślę że z tym twardnieniem brzucha to chyba też tak musi być, przynajmniej w moim wypadku nie widzę powodów do niepokoju bo moja panienka jest niezwylkle ruchliwa i śmiga jak szalona. Zwłaszcza wieczorem tłucze się tam jak rybka. A ja przez to nocne życie mojej córeczki mam zarwane noce i w dzień odsypiam :) Dzisiaj mam wolne bo babcia przed szkołą jeszcze na dwa dni zabrała moje brzdące do siebie, więc mogę sobie odpocząć i trochę ogarnąć mieszkanie. Trochę jestem też przeziębiona więc wełniane skarpety i herbatka malinowa - a jutro wizyta :))) Trochę mnie martwi ten wysoki cukier - jutro się wszytkiego dowiem.

Ribi - gratulacje :) Wspaniałe uczucie to jest, co nie?
 
Do góry