reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

O tak to prawda, niektórzy nie powinni nigdy dostać prawka.
A swoją drogą słyszałam w tv że w ten weekend złapano ponad 2000 pijanych kierowców więc trochę będzie ich mniej na drogach. No zawsze coś...
 
reklama
No ja tez muszę sie przyznać, że klnę za kierownicą jak widzę jak niektórzy jeżdza przewaznie faceci takie dupy, że szkada gadać. Ja bardzo lubie jeżdzić samochodem i nawet w dniu porodu sama zawiozłam sie do szpitala :)
 
zielona dobrze, że Cie policja nie zatrzymała...dlaczego Pani tak szybko jedzie?bo rodzę...:)
jeśli chodzi o kierowców to nienawidzę cwaniaczków ale takie dupy wołowe też mnie wkurzają... a jeszcze zawsze mam ochotę zwrócić uwagę cwaniaczką w BMW, Mercedesach albo audi którzy parkują w miejscach dla inwalidów...ma dobrą furę to może...dupek :) sorki ale dziś mam właśnie taki nerwowy dzień kierowcy :)
 
Mogę Was o coś prosić, kolega mojego męża ma małą córkę - ma kilka miesięcy, ma mieć operację kolejną (ma coś z serduszkiem) marne szanse na przeżycie :-(

Jeżeli któraś z Was jest wierząca, to proszę o modlitwę dla Kingi , aby ta operacja się udała i aby mała wyzdrowiała.
 
Hej girls
czekam na mojego M. który jedzie do domu i biedny dojechać nie może bo po drodze mega burze i drzewa na drodze. Aż mi trudno uwierzyć bo u nas nadal duchota i siedzę przy wiatraku.

Co do zabiegów fryzjerskich to ja przy Filipie z nich nie korzystałam i po 1,5 roku miałam szczerze dosyć tego jak wyglądałam. Tym razem nie mogę się już doczekać aż pójdę. Może uda się jeszcze w sierpniu a jak nie to we wrześniu na bank. U mojej fryzjerki fajne jest to, że oprócz typowego cięcia i malowania zawsze korzystam z różnych odżywek no i z sauny na włosy. Genialnie je wzmacnia.

Claudia pomodlę się dzisiaj. Przekaż rodzicom od nas słowa otuchy, przecież cuda czasami się zdarzają.......

Kashyaa no i jak tam po wizycie?

Helo laseczki ja wróciłam z miasta, wyglądam jak szczur, złapała mnie ulewa i się suszę
fajnie to zabrzmiało z tym szczurem w pierwszej chwili nie mogłam zrozumieć co masz na myśli :-D:-D:-D:-D

Ja mam pytanie, czy któraś z Was bolą łydki i co robicie żeby nie powstały żylaki? Mnie bardzo bolą łydki i pękają mi naczynka...trzymam nogi wyżej i staram się nie nakładać nogę na nogę co jeszcze mogę robić żeby się ustrzec żylaków? Chcę brac rutinoscorbin ale najpierw musze porozmawiać z lekarzem.
ja mam bóle łydek i stóp ale jak na razie to stosuję tylko leżenie i trzymanie w górze no i masaże, a że mam w rodzinie dwoje masażystów to wykorzystuję ich bezwzględnie. ;-)

Upiekłam dzisiaj ciasto czekoladowe z bananami i się objadłam heheh.
zielona daj przepis, pliis.

Niezbyt często narzekam na baby za kierownicą. Raczej na chłopów, którzy jeżdżą jak doopy. To mnie dobija najbardziej. Poza tym nie lubię cwaniaków, którzy widząc babę za kierownicą, zaczynają szaleć z mijankami na centymetry
oj cała prawda. Mój M. też kiedyś był w szoku siedząc na miejscu pasażera i widząc co niektórzy z nich wyprawiają. Jedna z sytuacji tak go wkurzyła, że kazał mi zatrzymać samochód, przesiąść się, dogonił faceta, zrównał się z nim, zwyzywał go przez okno, a później wyprzedził i prawie wyhamował gościa do zera. Byłam w ciężkim szoku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie wieczorową porą:)
Powoli zbieram się spac bo jutro ok 8ej wstaje ponieważ kuzynki mają wpaść ok 10tej :)
Na temat kierowców nie mogę sie wypowiadać bo nie mam prawka, ale jeżdźąc z mężem czasem widzę jak on sie denerwuje, to samą mnie nerwy łapią:)
Kurcze nie wiem czy nie mam jeszcze konkretnych ruchow czy ich nie rozpoznaje? Narazie raz obróciło mi się dziecko, ale to pisałam na innym watku:)
Tyle mamy tych tematow, że nie ogarniam ich, czasem tu na ogólny temat nie mogę sie zebrać:)) podziwiam te dziewczyny, które pracują, maja dom na głowie, dziecko i jeszcze odnajduja czas na forum:)) ja na L4 a i tak nie znajduję czasu, albo jestem poza domem, albo ktos wpada do mnie, a np. dzis malowałam, potem sprzatałam farbę, odkrzurzałam i myłam podłogi, a dodatkowo obiadek robiłam no i kolacje jeszcze...i dopiero teraz znalazłam chwilę na forum, a czasem jestem taka zmęczona, jak jeszcze mam gości, to już wogóle kładę się i zasypiam jak dziecko:))
Przyjemnej nocy i słodkich snów życzę:)
Claudia4you - napewno sie pomodlę podcczas porannej modlitwy, wierzmy, ze wszystko się ułozy, trzeba wierzyć!
 
Ostatnia edycja:
Będę wdzięczna każdej osobie która się pomodli, pomimo iż rodziców małej zna bardziej mój - ja tylko z widzenia praktycznie.
 
reklama
Dzisiaj pierwsza :-)

Witam Was , ja nie śpię wyjątkowo, bo moja mama chce przyjechać do mnie na kawę , więc idę się myć szybko i włosy

miłego dzionka :-)
 
Do góry