reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam dziewczynki. W końcu sobota. Po ciężkim tygodniu jest jak plaster miodu. Niestety mam remont nadal łazienki i bałagan na maksa ale już mi to wisi. Ogólnie znów pada i nic się nie chce. Ale za tydzień urlop i już liczę godziny. Pozdrawiam Kate.
 
reklama
Dzień dobry, zapowiada się ciekawy dzień, o ile wypali to ognisko , na które mam jechać.

Mam nadzieje, że jak pojadę to będzie fajnie a mój mąż będzie tu w domu w miarę spokojny.

A z tych gorszych to na dzisiaj chyba też zapowiada się upał
 
hej ja juz wstalam, mąż o 3 w nocy pojechała do darłówka żeby wypłynąć do bornholmu. i jestem znowu z psiurą sama. włączyłam pranie, posprzątam, wyjdę z psem na spacer i pewnie pode spac, bo wciaz potrzebuje snu. spie z 17h/ dobe;) jak niemowle;d;d u nas tez duchota mam nadzieje ze popada!
 
U mnie się kłania dzisiaj Koniaków i kiełbaska z ognicha, za którą średnio przepadam ale oki :-)

Wracam jutro i mam zamiar spędzić dzień z rodzinką, ja , mąż i to małe w brzuchu i tylko my.

Wystarczy , że jak pojadę to mój sobie z kolegami posiedzi




klaudoos to Twój na długo tak wyjeżdża i długo sama jesteś?
 
wraca w nocy. taki rejs 1 dniowy interacyjny z pracy;/ w zeszlym tygodniu mial plynac na "upojny" calodobowy rejs do KArlskrony, na szczescie nie poplynal poszlismy na slub do kosciola do jego kolezanki. a ja wstaje z wyrka ide sie ogarnac i wychodze z psem.
a potem posprzatam i zrobie sobie brwi, maseczke i kąpiel relaksująca;)
 
reklama
a ja czekam na mojego chłopaka ;) i jedziemy załatwić parę spraw i zajrzeć do księdza spytać się o termin na ślub bo sala już jest ale kościół nie załatwiony hehe :D a jutro jak pogoda dopisze to planujemy wypad nad wodę i grill ;) pozdrawiam
 
Do góry