reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
ja tez sie witam. bylan na badankach, jutro wyniki. zjadlam sniaanko. i zaraz ide dalej kimac. wczoraj sprzatalam troche(mycie mebli, lodówki itp.) i dzis boli kregoslup i posladki.
 
Witam
Ja tez wlasnie wrocilam z badan ,jutro wyniki.Jem sobie sniadanko.Dzis tez mam dzien do sprzatania.


Witam również z rana :-)

u mnie za oknem szaro, ponuro i deszczowo, dlatego też zamierzam wziąć się za porządki w domku :tak: trzeba troszku odgruzować :-)

zazdroszczę Wam wizyt :zawstydzona/y: ja muszę czekać do 12.08 :sorry: bo mój ginek na urlopie :-(
 
brym :)

widze, ze dzis dzien badan :) oby wyniki byly dobre

claudia niestety takie jest zycie, czasem z chlopem jest wiecej zachodu i problemow niz z dzieckiem. co zas sie tyczy kolezanek tak to juz czasem bywa jak nie jestes potrzeban to o tobie zapominaja a jak jestes w ciazy to tym bardziej. niestety takie jest zycie

u nas pogoda masakra deszcz padal cala noc a teraz tez niezle daje w d...
plus jest taki, ze wczoraj padlam po 21 jak moj poszedl do pracy i spalam jak dziecko az komus sie zachcialo o 4 30 rano dzwonic na moj tel wrrr no ale poszlam spac dalej i wstalam dopiero po 8 a miska to juz calkiem rekord pobila wstalo po 9 jak nigdy.
 
Ja tylko się przywitam, siedzę w domu, nawet do okulisty nie poszłam, źle się czuję. Chcę w koncu to choróbsko z siebie wyrzucić, mąż siedzi ze mną bo pada i nie pracuje, odezwę się potem, buziaki
 
a mnie dzisiaj czekaja porzadki w szafie meza i mojej...i wyczyscic komode zeby robic powoli mniejsce na ciuszki maluszka bo tam mam same niepotrzebne rzeczy i troche mi to zajmie a teraz kawka no i oczywiscie sprawdzam co tam u was:)
 
reklama
Do góry