reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
dziewczyny ja też miewam częste bóle głowy słyszalam od jednej babki że poleca nasypać trochę soli do skarpetki i przyłożyć do głowy i karku. Tylko żeby nie wychodzić po tym na dwór bo bardzo rozgrzewa ale ponoć ból przechodzi;)

A na bóle mięśni , jakieś naciągnięcie czy coś to dobra jest potłuczona biała kapusta ;)

Ja tu gościnnie bo mam remont w domu od paru dni i jeszcze może z tydzień;) bałagan nieziemski heh
 
Kochane wiecie co moja sasiadka z drzwi obok bedzie sierpniowa mama coreczki :) termin ma na 22 sierpnia !
hehhe bardzo rzadko sie widujemy , zazwyczaj mijamy na klatce . Dzis spotkalysmy sie przed apteka i poooooooogadalysmy sobie . Fajnie mnie sie wydawalo ze jest w ciazy jak ja sie dowiedzialam ze jestem ,ale wtedy to ja wszedzie brzuszki ciazowe widzialam a ona miala taki malutki brzuszek i myslalam ze mi sie przewidzialo . hehheh kolazanka bedzie mnie wprowadzala przez kilka miesiecy zanim moje malenstwo pojawi sie na swiecie :). Moze sie blizej zaprzyjaznimy bo tak to tylko na "czesc" bylysmy.
Wiecie co chyba zaczyna mi sie cos niedobrego w zoladku robic , zaczyna mi sie biegunka i juz raz wymiotowalam dzis . Podobno jakis wirus kursuje zoladkowy . ehhh
malutka daj znac jak wrocisz od lekarza
buzka
 
To fajnie Rzeczka, że będziesz miała blisko kogoś :-)
A to starsza od Ciebie , czy w podobnym wieku??

Ja przed chwilą jak wstawałam z podłogi to plecami tak zahaczyłam o róg szafki, że chodzić nie mogę, mam tak lekko przeciętą skórę w tym miejscu, boli i szczypie, masakra straszna, o kręgosłup się uderzyłam auć
 
reklama
claudia uwazaj na siebie!!!
ja sie wzielam za mycie i rozmrazanie lodówki- 1 i ostatni raz to robie, brzuchol boli i kregosłup bo wszystkie elementy mylam w wannie. mam dosc!!!!! jestem troszke glodna, ale chce byc twarda, bo waga za szybko do przodu idzie przez te moje zajawki. jutro robie badania i dzisiaj nic slodkiego nie chce jesc zeby mi cukier za duzo nie wyszedl;)
 
Do góry