reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Złotko, az ciezko uwierzyc ze takie rzeczy sie dzieja. Myslalam do tej pory ze w sytuacji jak zgubi sie dokument i to sie zglosi to jestesmy "chronieni" i ze takie sytuacjie nie maja prawa bytu. To straszne i trzymam kciuki aby wszystko poszlo dobrze.
A u nas co... Gabrysia pokazuje humorki, czasami jest niemozliwa, nie rozumie slowa nie :) buntuje sie. Ale w miedzy czasie to kochane dziecko, usmiecha sie do wszystkich, przytula sie. Jedynie co to mowie na mnie "tata" :/ A ina biedronke mowi Bieeeeka :)
W ogole ona kocha biedronki.
Ide teraz sprawdzic pogode na ten tydz mam nadzieje ze bedzie lepsza, bo malo czasu spedzalysmy na placu zabaw.
3majcie sie dzeiwczunki milego wieczorka.
papa
 
reklama
Witajcie moje drogie:)

100 lat mnie nie było i pewnie mnie nie pamiętacie, a ja czasami podczytuje ale już totalnie nie mam czasu na pisanie;/
Ale dzisiaj się przypomnę i napiszę wam coś ku przestrodze ale totalnie niezwiązanego z dziećmi. Moja Wiki dzięki Bogu świetnie się rozwija i jest strasznie ruchliwym dzieckiem:) Mam też w sobie fasolke i na razie odpukać jest wszystko ok:)

A chciałam wam napisać o czymś co nie daje mi spać od pół roku a dzisiaj wywołało atak płaczu i wątpliwości w jakąkolwiek sprawiedliwość:( Otóż w 2005 roku mężowi zginął dowód, oczywiście zgłosił to na policje jak tylko sprawa się wydała, wyrobił nowy i tak sobie żył spokojnie. Poznał mnie, pobraliśmy się założyliśmy rodzinę. Aż tu pięknego wrześniowego dnia okazało się że ktoś w 2005 roku wziął na ten jego nieszczęsny dowód kredyt, ba 2 kredyty i banki chcą od nas teraz ściągnąć należność. Była sprawa w sądzie na którą nikt męża nie wezwał żeby wyjaśnił co i jak, nikt mu nie dał szansy wytłumaczenia ale za to nasłano na nas komornika. Sprawa aktualnie jest w sądzie i w prokuraturze i u rzecznika ale jak mi dzisiaj znowu mąż powiedział, że 2 bank zrobił też jakąś tajną sprawę i znowu na nas siadł komornik to ja po prostu wymiękłam.....Zanim prokuratura zawiadomi komornika to znowu zabierze mężowi koleją pensję:( A sprawa w sądzie może się toczyć latami, pomimo ekspertyz poświadczających, że mąż nie miał nic wspólnego z wyłudzeniami......
I TU MÓJ APEL
: PILNUJCIE DOKUMENTÓW JAK OKA W GŁOWIE

Bo ja już nie mam siły i nie wiem jak się cieszyć ty maleńkim życiem, które we nie kiełkuje jak nie wiem czy będziemy mieli z czego żyć w kolejnych miesiącach:(

Jak sprawa trafiła do komornika to od razu po odbiorze zawiadomienia lub zajęcia od komornika trzeba pisać do sądu wniosek o uchylenie wykonalności tytułu egzekucyjnego. Wtedy będzie sprawa w sądzie i tam udokumentujecie, że skradziono dowód i to nie mąż brał kredyty. To jest najszybszy sposób zatrzymania komornika.

Pozdrawiam Was dziewczyny z otwartego. Dawno tu nie zaglądałam bo jakoś nie mam czasu. Natalka rośnie i wariuje na całego. Zapraszam na swojego bloga i jak macie ochotę na zagłosowanie w konkursie Kreatywny konkurs organizowany przez sklep online oraz blogerkę Natalka zjada stopę :-D
 
Witam jestem nowa moja mała urodziła się 20 stycznia 2011:)

Teraz jest już mała rozrabiara i rośnie zdrowo.

Mama do was pytanie czy któreś maleństwo załatwia się już na nocnik???
Bo mnie moja lekarka ostatnio skrytykowała że moja mała już powinna sama się załatwiać???

A z tymi dokumentami to masakra jakaś współczuję bardzo
 
kasiala witaj :)

Dzieci dopiero ucza sie korzystac z nocniczka między 18-24 miesiącem życia. oczywiscie sa niektóre dzieci,które korzystaja z nocniczka szybciej, ale norma to 18-24 miesiace, bo wtedy dziecko zaczyna rozumiec i czuc jak sie chce mu siusiu czy kupkę. wczesniej robi to mimo woli. takze nie stresuj sie , bo mój 3-latek dopiero niedawno pojął ta sztukę, ale w nocy ma jeszcze zakładanego pampersa a w dzień trzeba go pilnowac bo raz zawała a raz nie. Córcia szybko załapała jak miała 9 miesięcy to robiła siusiu i kupkę do nocniczka niestety odwidziało jej się i zaczniemy na nowo jak bedzie ciepło, zeby mogła chodzic w majteczkach na dwór i w gumowych bucikach.
 
Witam Cię Kasiamala:))

Hej wszystkim wpadłam na chwilkę, ogólnie to bardzo cicho tu ostatnio, sama wiem nie ma kiedy wejsc:))
U nas wszystko w jak najlepszym porządku, Dorabiam sobie w wekkendy tesciowa zostaje z Nadusia a ja robie w pizzerri:)))

A my juz konczymy remoncik, jeszcze kuchnie do piątku powinna byc skonczona łącznie z podłogą no i tylko łazienka zostaje:)

juuuuupi:)
 
hej dziewczynki
w kancu pogoda sie zrobila :0 tez planuje szczegolnie teraz kiedy pogoda ma byc ladna, uczyc Gabrysie powoli zalatwiac sie do nocniczka. Zobaczymy, ale jesli nie bedzie chciala to nie bede zmuszac, wszystko w swoim czasie.
Ja wciaz poszukuje prace, bardzo ciezko jest tutaj z robota, albo nie ma w cale, albo taka konkurencja ze hoho.
Malo cos was ostatnio. W sumie to najwiecej odzywa sie Klaudia. A reszta dziewczyn to gdzie??/
A jak wasze malenstwa zniosly truskawki?? Dawalyscie, mialy uczulenie. Bo u nas gabi zajada i naszczescie zadnych krostek :)
Pozdrawiamy
Papa
 
reklama
Do góry