reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

a ja umówiłam się na usg połówkowe:-) ii to już za 12 dni :szok: nie mogę sie doczekac. lekarz przyjmuje w wakacje tylko w czwartki wiec nie musze dlugo czekać. oby maleństwo było zdrowe i niech sie ujawni!!!!!
 
reklama
Czesc kobietki!
Powiem wam ze prawie zemdlalam przed kasa w sklepie . Jestem taka po tym roztrzesiona i rozbita ...normalnie plakac mi sie chce :( pierwszy raz mialam taki zjazd . wszystko bylo spoko ,nic sie nie dzialo a tu nagle ni z tego ni z owego bahh.
 
Zaczęło u nas lać. Właśnie jak miałam iść do szwagra i mieliśmy jechać , a teraz nie wiem czy pojedziemy :-(
Chciałam tylko, żeby się chłodniej zrobiło ale nie musi padać od razu !!
 
Witam
Ale naprodukowaliscie...hoho teraz widac ze forum tetni zyciem :-)
Jak ja zazdroszcze tym u ktorych deszcz pada, jest chłodno....Po cichu licze ze
chociaz w nocy deszcz zawita do Nas..Poki co jest duszno,parno - cale szczescie nie
mam potrzeby wychodzenia z domu
W nocy niepospalam, wiec w dzien to trzeba bedzie nadrobic.

Ja myslami jestem z kazda z Was ale rzadko bede zagladac juz bo we wtorek wyjezdzam
a trzeba porobic troche rzeczy przed wyjazdem zwłaszcza zakupy:happy2:
A do tego mieszkano posprzatac


U mnie poza tym ok, choc mi sie nie chce obiadek mam juz gotowy......
Zaraz pranie trzeba bedzie powiesic i dac kolejne ciuszki do prania....A co do mycia okien ktore musze umyc bo mam brudne, to jak sie nie myle to tesciowa to uczyni...:-)

Tazke pozdrawiam cieplo i zycze milego zblizajcego sie weekendu
 
U nas była dziś burza i co jakiś czas pada. Nareszcie jest czym oddychać i mamy 18 stC :tak::-D:-D:-D

Czasem latwo komuś pisać o braniu L4 w ciąży ;-) Ja niestety ot tak sobie nie mogę iść na chorobowe, chyba, że wylądowałabym w szpitalu. muszę najpierw kogoś przeszkolić i zdać mu wszystkie swoje sprawy :tak: I dopiero wtedy spokojnie iść na leniuchowanie ;-) Ale jeszcze chwila i też będę siedzieć w domku. Tylko wcale nie będę leniuchować, bo przy 3,5 latku się nie da :no: Chyba, że śpi tak jak teraz :tak::-D Ale od września Witek idzie do przedszkola, więc trochę czasu będę mieć dla siebie :tak:;-)


Ja staram się mieć brzuch zasłonięty. Z reguły mam jakąś bluzeczkę na ramiączkach. Ale jak już wskakuję w strój kąpielowy to smaruję się filtrem 30. Ale na pewno można przy leżakowaniu położyć na brzuszku jakąś cienką apaszkę czy chustkę :tak:
 
czesc dziewczyny. nie było mnie,bo bylam na 3 dni małą u mamy,było super :-)
ja tez zazdroszcze tym u ktorych pada deszcz,u mnie ma dzis padac,ale poki co jest duszno,weekend ma byc chlodny,te spadki emperatur o 15-20 stopni to tez sa masakryczne:baffled:niech jest caly czas z 25 stopni a nie raz 35 a raz 20:baffled:ide gotowac obiad bo JUlka zaraz pewnie wstanie.:-)
 
U nas w koncu chłodniej sie zrobiło:tak: i nawet cosik burzy słychac ale deszcz ciagle nie pada... Mam nadzieje ze to sie zmieni i popada kilka godzin:tak: A potem wieczorem na spacerek bo po deszczu jest fajnie:tak:

Lola co do bolów głowy czasem nasze cisnienie w ciazy sie zmienia do tego zmiana pogody i głowa moze bolec....Jak bardzo boli to sie połoz załoz zimny reczniczek na głowe i spróboj z zamknietymi oczami troszke polezec

Reczka przy takich upalach, powinnismy unikac zakupowych szalenstw i wychodzenia z domku

Sic mi to w poprzedniej ciazy jakos nie odpychała ta glukoza...Zobaczymy czy teraz tez tak bedzie , badanie bede robila po moich wakacjach. Poza tym jak juz zrobiłas badanie i wszystko wyszło ok o spokojna Twoja głowa badania nie bedziesz musiala powtarzac :-)
 
Ja pamietam, ze krzywa cukrowa miałam robioną jakoś koło 25 tc.
U nas chyba zapowiada sie na burzę, bo zrobiło się chłodniej (25 stopni) i wieje mocny wiatr, oby ta burza nie przeszła bokiem.
 
reklama
z warszawy do poznania, jakieś 300 km.. ale pociągiem, nie zdążyłam na tlk, więc jechaliśmy ekspresem intercity, a on w warszawie na centralnym stał całe 5 minut! no i wejdź sobie z dzieckiem, wózkiem i łóżeczkiem! dobrze, że mąż mi pomagał i że w Poznaniu też po mnie wyjeżdżali.
Fajnie tu, bo to takie obrzeża miasta, że kilka domów za moim są pola i łąka... i tylko f16 przelatują od czasu do czasu, bo za łąkami lotnisko na Krzesinach. taki folklor.


mam nadzieję, że mieliście chociaż dobrą klimatyzację w pociągu, mi się już kilka razy zdażyło, że się smażyłam w pociągu na skwarkę (w 1 klasie!!!) normalnie katorga.
i to chyba raz w łaśnie do poznania....
jeden facet z garniaka przebrał się w krótkie spodenki i biały t-shirt - wyglądał śmiesznie :-)


Czasem latwo komuś pisać o braniu L4 w ciąży ;-) Ja niestety ot tak sobie nie mogę iść na chorobowe, chyba, że wylądowałabym w szpitalu. muszę najpierw kogoś przeszkolić i zdać mu wszystkie swoje sprawy :tak: I dopiero wtedy spokojnie iść na leniuchowanie ;-) Ale jeszcze chwila i też będę siedzieć w domku. Tylko wcale nie będę leniuchować, bo przy 3,5 latku się nie da :no: Chyba, że śpi tak jak teraz :tak::-D Ale od września Witek idzie do przedszkola, więc trochę czasu będę mieć dla siebie :tak:;-)


Monika - ja mam tak samo z pracą... wlaśnie trwają poszukiwania na moje miejsce.. i dopiero jak znajdą, ja przeszkolę, to mogę iść odpoczywać do domu. podejrzewam, że potrwa to gdzies do końca października... czyli prawie do końca ciąży...
a potem pewnie i tak będe wisiała na telefonie i laptopie w domu


sic - obciążenie glukozą nie jest jakoś przyjemne, ale mnie też jakoś nie odrzucało od tego napoju... ;-)

Rzeczka - uważaj na siebie!!! odpoczywaj teraz więcej i staraj się nie wychodzić na ten skwar jeśli się da!!!!


moniaivoy - bardzo fajny telefon :-)
chociaż ja tam lubię jak najmniej bajerów - telefon ma służyć do dzwonienia i do tego go używam


ja dziś "zaliczyłam" ginka
powiedział że wszystko ok i że dzidzia bardzo ładnie rośnie, szyjka pozamykana i wszystko w porządku :-)
dziś był bardzo miły i odpowiadał na wszystkie moje pytania, wyjaśniał. Dobrze, bo już zastanawiałam się czy go nie zmienić, poprzednim razem był taki gburek...
 
Do góry