reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ale jestem dziś śnięta, jak ryba. Chyba sobie strzelę małą kawkę. Właśnie może jakoś ta akcja się nazywa, ja próbowałam coś poszukać w necie, ale nie udało mi się nic znaleźć na ten temat.

I witam nową mamusię :-)
 
reklama
taka akcja chyba jest w kazdym miescie gdzie jest Plaza . W Rybniku byla cos w okolicach maj-czerwiec . ja pamietam ze moja fasolka byla za malutka wtedy jeszcze na Usg 3 d
WitajLola nic sie nie martw ze watki cie ominely , tematy wracaja jakos cyklicznie na nasze forum . Nic straconego
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Kochane!
Już po wizycie, a wiecie że zdjęcia nie dostałam, mój mąż załamany bo zwolnił sie z pracy żeby mnie zawieźć, bo mógł ale sie nie przebierał z roboczych ciuchów więc nie wszedł ze mną pierwszy raz a tu zdjęcia lekarz nie dał, ale za 3 tyg napewno da mam wizytę na 11 sierpnia:-) Waga podskoczyła o 7 kg:tak: w 3 tygodnie.... bo na zeszłej wizycie miałam 62kg ostro!!!
U dzidziusia wszystko idealnie 16 tyg i 4 dzień wychodzi z obliczeń lekarza i z usg zgadza się wszystko!
Dzidziuś juz duży miejsca tam prawie nie ma wszystko rozwija sie prawidłowo, lekarz wszystko mi poopowiadał, super ten lekarz, jestem bardzo szczęsliwa, wyniki krwi i moczu też idelane, słuchałam bicia serca mojego Skarba jestem przeszczęśliwa:-)
Kolejne 3 tygodnie L4:-)
 
mnie i tak wtedy by nic nie wyszlo bo poczatek ciazy ale w kraku to chyba tez kiedys bylo w galerii krakowskiej o ile pamiec mnie nie myli
 
witajcie dziewczynki
u nas dzisiaj ochłodzenie :) po 2 tygodniach upałów powyżej 30 stopni ale miło popatrzeć na deszcz :)
od razu człowiek odżywa :)

we czwartek byłam na wizycie -> okazało się że terminy się wyrównały (wcześniej dzidziuś był mniejszy mniej więcej o 2 tyg)

wg mo 14 i 1
wg bpd 14 i 6
wg fl 14 i 3

dzidziuś ślicznie sobie leżał
icon_smile.gif

jedna rączka za główką druga na brzuszku nóżki ugięte i skrzyżowane jakby był na wakacjach
icon_smile.gif
heheheh
a później zaczął skakać
icon_smile.gif
i się przewrócił jakby chciał raczkować
icon_wink.gif


miałam się zapytać czy może już tam widać "co to"
icon_wink.gif


ale doszłam do wniosku że o to zapytamy dopiero jak pójdę na usg z mężem
icon_smile.gif
niech już się tatuś cieszy

z mężem postanowiliśmy że pod koniec sierpnia pójdziemy na usg 4d :) moze będziemy mieć szczęście i nasza kruszynka się pokaże i ujawni ;) z Gabi robiliśmy 3 podejścia do usg 4d ale za każdym razem chowała się za rączkami i nie chciała się pokazać ;) z resztą ujawniła się w 30stym tygodniu ;) oby teraz było szybciej ;)

bardzo fajna ta akcja z usg nie miałabym nic przeciwko gdyby i u nas w mieście coś takiego było ;)
 
Witam nową stycznióweczkę :-)

Blondi, karlita cieszę się, że u dzieciaczków wszystko gra i prawidłowo się rozwijają :-D

Ja już po pracy. mam troszkę czasu dla siebie, mąż wróci późno więc mam czas iść do kuzynki i ogarnąć mieszkanko
 
claudia a kiedy Ty masz wizytę?? i usg ??

wiecie co tak właśnie sobie patrze na zdjęcia z usg i kurcze nie mam ani jednego gdzie dzidziuś jest cały na zdjęciu .... :-D taka ruchliwa bestia ;)
 
claudia a kiedy Ty masz wizytę?? i usg ??

wiecie co tak właśnie sobie patrze na zdjęcia z usg i kurcze nie mam ani jednego gdzie dzidziuś jest cały na zdjęciu .... :-D taka ruchliwa bestia ;)
W środę mam te badania na przezierność karkową a w czwartek wizytę u swojego gina

i będę się o to L4 starać
 
reklama
Karlita a ile masz tych zdjec? ja mam tylko dwa, pierwsze z samego poczatku i drugie dopiero dostalam kilka dni temu jak bylam na badaniu na ta przezierność karkową,ale to i tak marnej jakosci liczylam na cos wiecej :-(.
 
Do góry