reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam kobietki!
Witam serdecznie nowe stycznioweczki.
przyszla mama odezwij sie ,bo bardzo sie martwie co tam u ciebie. Trzymam mocno kciuki by wszystko sie dobrze ulozylo .
Pozdrawiam w ten chlodny poranek , ide mieszkanko ogarnac .
 
reklama
Ja w pracy siedzę. Jestem po badaniach, za toksoplazmozę , WR i HBS zapłaciłam 61 zł, nie tak najgorzej.

Nudy straszne są a mi się nic nie chce, szkoda słów
 
Witajcie kochane:-) Ja tez jestem stycznioweczka przeszczesliwa (termin mam na 22 stycznia).Zaluje ze dolaczylam do was dopiero teraz:-( tyle watkow mnie ominelo postaram sie nadrobic zaleglosci. pozdrawiam was


kochane ciezaroweczki ;-)
 
Witam WAS po weekendzie
ja bylam na wsi odpoczełam troszkę i się rozleniwiłam
idę mieszkanko ogarnąć jakąs zupkę ugotować i o 17 jazda a o 21 wizyta u gina

witamy nową Mamuśkę
 
Witaj Lola :)

A ja dzisiaj na USG na 18. Mam nadzieję, że będę mogła wstawić fotkę naszego maluszka.
Już nie mogę się doczekać, tymczasem lecę do sklepu i muszę coś na obiad zrobić a tak mi się nic nie chce...
I mieszkanko by trzeba sprzątnąć...
 
hej dziewczyny mi wlasnie maz zadzwonil ze widzial na bilbordzoe w miescie ze w plazie beda bezplatne badania usg2D I 3D i konsultacje 8-9 sierpnia napewno polece ale fajnie:)

Hej Weronika. Nie wiesz czy taka akcja będzie przeprowadzona tylko w Poznaniu? Może w innych większych miastach też, coś takiego organizują:)
 
reklama
My już po zakupach :)

No własnie ciekawe czy w okolicach Katowic tez to będzie??? A jak się ta akcja nazywa to byśmy poszukały w necie???

Witam nowe mamusie :)
 
Do góry