reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Cześć dziewczyny.
Pędzicie z tymi postami ;-)
catelin słodka mała Klara już taka fajna duża dziewczynka ,aż nie mogę się doczekać kiedy moja księżniczka zacznie gaworzyć :zawstydzona/y:
claudia nie wiem czy się nie mylę ,ale Twój mały miał sepse czy coś takiego. A więc zdrówka dla niego i dużo sił dla Ciebie ;-)
iwi a jak duży urodził się Franek? Bo faktycznie obecne pomiary wskazują na kruszka.

Moja mała urodziła się z wagą 2kg96dag i 52cm a jest dokładnie z 37tyg i 4dni ale wydaje się taka malutka kruszynka choć przecież prawie 3kg to nie jest mało. Za to w porównaniu z moim synkiem który jak się urodził miał 46cm i 2kg i 26dag to wydaje się ona duża tylko ,że syn to wcześniak z 35 tygodnia ciąży ,a jak mi spadł do półtorej kilograma to już był koszmar. Ale ogólnie z synkiem było dużo problemów i teraz cieszę się strasznie ,że to wszystko co złe już za nami. Ja ze względu na same komplikację pasuje i trzeba będzie po jakąś sensowną antykoncepcje się do lekarza wybrać. I tu moje pytanie do was ;-)
Jaką antykoncepcje wybrać jeśli karmię piersią? Oczywiście pomijając tu standardowe prezerwatywy...Bo moja ochota pojawiła się już dawno ;-) heh no i srry za głupie pytanie ;-)
 
reklama
Witam się dopiero teraz.
U nas dziś zakręcony dzień, pogoda kiepska i nie mogliśmy wybrac się na spacer.
Ale za to byliśmy na USG bioderek i wszystko ok. nawet pan doktor był zdziwiony że wszystko tak ładnie rozwinięte i powiedział że pewnie dużo wapnia i fosforu córcia mi zabrała w ciąży i żebym sie nie zdziwiła jak zaraz zacznie ząbkowac:szok:
Troche mnie to przeraziło, ale cóż co ma byc to będzie najważniejsze że wszystko jest dobrze!

Marcepanek co do antykoncepcji to ja biore tabletki które nazywają się Azalia, ale pogadaj ze swoim ginem, napewno coś ci doradzi, chociaż z tego co wiem to nie ma zbyt wielu możliwości dla karmiących.
 
marcepanek - karmiąc można stosować tabletki jednoskładnikowe - cerazette bodajże i azalię. ja też już nie będę w ciąży.trochę szkoda, ale i tak Bogu dziękuję za cud bycia matką który u mnie statystycznie przypada co 6 lat, a za 6 lat to ja już stara będę. ale i tak pewnie będę się zastanawiać jakie byłoby to następne ;-)
 
Kochane dziekuje Wam za trzymanie kciukow - nie uwierzycie - nie musze malej motac w te szelki!!!!!!!!!!!!!!!
Natusia ma zdrowe i pieknie wyksztalcone bioderka!!!!!!
dluga to historia i az trudno w to wszystko uwierzyc, ze lakarze moga tak sie pomylic...
Lekarz nie wiedzial jak nas ma przeprosic za kolege, ktory ma jeszcze specjalizacje zrobiona i nie powinien az tak sie pomylic...
Dziewczyny czuje sie dzisiaj taka lekka, szczesliwa, usmiecham sie... wiem, ze jeszcze troche badan przed nami ale...
a co najwazniejsze swoja diagnoze wpisal do ksiazeczki zdrowia, wpiol zdjecia i pod wszystkim sie podpisal - to daje na pewnosc, ze jest okey!
gogi -- Natalce nigdy nic nie przeskakiwalo w bioderkach, nozki odwodzila bez zadnego problemu... i to wszystko wydawalo nam sie zwyczajnie dziwne a trafilam dzis na lakarza, ktory juz badal Natalke i to cale zamieszanie i moje watpliwosci nie daly mu spokoju i przebadal Natuske...
monia-t -- bardzo Ci zazdroszcze takich gorskich doznan:)
claudia--a czy rehabilitant kazal wam jakosc cwiczyc Michala?? bo nas czeka wlasnie wizyta i nie wiem na co mam sie nastawic...
joasiab.--moja Majeczka byla taka jak Twoj Tomcio i jednego razu poprostu przetrzymalam placz Majeczki - Jacek uciekl ze sypialni a ja nie dalam z wygrana - siedzialam nad nia uspakajalam ale cyca nie dalam i sie skonczylo nocne czeste budzenie ale ona mniala skonczone 6 miesiecy i wage ze ho ho :)
 
Ostatnia edycja:
AsiaK super ze z Mala wszystko dobrze.Domyslam sie jaka ulge musialas odczuc gdy diagnoza okazala sie nie trafna.
Marcepanek mamy tu u siebie temat zwiazany z seksem po ciazy i antykoncepcja. Moze tam znajdziesz wiecej potrzebnych informacji.

My sie zaraz szykujemy do kapieli malej wiec zmykam.
 
Witam
dopiero teraz ale niestety tak to jest jak się jest bez swojego kompa:-(
My prawie cały dzień na spacerkach, a teraz pada.
już nie mogę doczekać się jak będę w domu i będę mogła być na bieżąco.

AsiaK super wieści, my na kontrole bioderek 13 mam nadzieję że się poprawiło

niestety muzę uciekać
 
reklama
asiak no to super, ze jednak z bioderkami a tego poprzedniego lekarza to chyba bym ukatrupila.

moje skarby spia a adasko zaraz do pracy wychodzi eh znowu samotna noc :-(. zaliczylismy dzisiaj spacerek standardowo w chuscie, wozek tylko na dalsze wypady teraz a bez chusty to ani rusz. moje slonce oczywiscie zaliczylo glebe wrr :no: ja nie wiem jak ona to robi:confused: rozwalila sobie warge, obcharowala pod nosem i nos poplakala i jak wypluwala krew ubrudzila mi palec. najlepsze jest to, ze przestala plakac i jak zobaczyla moj palec top zapytala sie czy mam ziazi kochane dziecko.
 
Do góry