reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Cześć! Przepraszam, że wczoraj nie napisałam, ale na badania wzięli mnie dopiero po 22 i już później byłam zmęczona. Dobrych wieści nie mam.;(
Rozwarcie się powiększyło - 4,5cm ;( Szyjka bardziej skróciła.;( Dają mi jeszcze tabletki i kroplówki, ale to nie wróży nic dobrego.;( Oby dotrwać do 16tc.
 
reklama
Cześć! Przepraszam, że wczoraj nie napisałam, ale na badania wzięli mnie dopiero po 22 i już później byłam zmęczona. Dobrych wieści nie mam.;(
Rozwarcie się powiększyło - 4,5cm ;( Szyjka bardziej skróciła.;( Dają mi jeszcze tabletki i kroplówki, ale to nie wróży nic dobrego.;( Oby dotrwać do 16tc.

Przykro mi, i mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze.
 
Cześć! Przepraszam, że wczoraj nie napisałam, ale na badania wzięli mnie dopiero po 22 i już później byłam zmęczona. Dobrych wieści nie mam.;(
Rozwarcie się powiększyło - 4,5cm ;( Szyjka bardziej skróciła.;( Dają mi jeszcze tabletki i kroplówki, ale to nie wróży nic dobrego.;( Oby dotrwać do 16tc.
Kochana jesteśmy z Tobą
 
u mnie humorek lepszy :)

na obiad młode ziemniaczki, bitki wołowe i ogóreczki kiszone moje ulubione hehe :D

A co do basenu to ja mam zamiar chodzic i odciążać mięśnie a mój ginek nie ma nic przeciwko więc hulaj dusza;)
 
u mnie humorek lepszy :)

na obiad młode ziemniaczki, bitki wołowe i ogóreczki kiszone moje ulubione hehe :D

A co do basenu to ja mam zamiar chodzic i odciążać mięśnie a mój ginek nie ma nic przeciwko więc hulaj dusza;)


Basen super. Ja niedługo idę do gina to mu od razu zadam kilka pytań i L4 - modlę się, żeby mi się udało je dostać.
I wtedy huuuuuuuuuu dopiero się wypnę brzuchem i będę się leniwić

Jak myślicie mam szansę na L4??
 
Czesc Wam. Nie kojarzycie mnie ale na poczatku tu pisalam. Niestety opieka nad corcia i zblizajacy sie slub= urwanie glowy. Brakuje mi jednak tego by moc sie z kims podzielic przezyciami z tego cudownego okresu. W koncu ile TZ moze wysluchiwac o ciazowych dolegliwosciach :-D. Ja ostatnio ciagle zmeczona, na pietro wychodze zdyszana a o 20 oczy mi sie zamykaja. W dodatku te upaly, w autobusie za kazdym razem slabne. Zgrublam juz sporo ale brzuszek malo widac. PRZYSZLA_MAMA- Rowniez jestem z Toba!
 
Czesc Wam. Nie kojarzycie mnie ale na poczatku tu pisalam. Niestety opieka nad corcia i zblizajacy sie slub= urwanie glowy. Brakuje mi jednak tego by moc sie z kims podzielic przezyciami z tego cudownego okresu. W koncu ile TZ moze wysluchiwac o ciazowych dolegliwosciach :-D. Ja ostatnio ciagle zmeczona, na pietro wychodze zdyszana a o 20 oczy mi sie zamykaja. W dodatku te upaly, w autobusie za kazdym razem slabne. Zgrublam juz sporo ale brzuszek malo widac. PRZYSZLA_MAMA- Rowniez jestem z Toba!
A to ślub kościelny planujecie??
z tym jest dużo roboty niestety, ale jakie przeżycie.....
Ja niestety miałam tylko cywilny, ale zawsze coś
 
A u nas własnie pada, i przyjemnie się wreszcie zrobiło. Mój mąż leży na huśtawce na tarasie :)

A mi lekarka dała jakąś maść do smarowania i mam smarować i unikać wiatraków i przeciągów, ale jak wiatraka unikać w taki upał???
 
reklama
A my wlasnie wróciliśmy znad jeziorka. Popływalam sobie, a co :) Taki upał a woda jak marzenie, cieplutka. Mały z babcią się popluskał i nawet mu sie podobało. Musimy to powtórzyć, bo nad jeziorkiem bylismy dopiero 2 razy.
 
Do góry