reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

a ja już w domku :) Jestem w szoku, że tak szybko wszystko załatwiłam :) Wniosek o pozwolenie na budowę złożony :) I teraz tylko czekać około 6 tyg :)

A ja dzisiaj nie robię zupki a na drugie ziemniaczki pieczone na patelni, jajko sadzone i zimny kefirek :)
 
reklama
no to jak kulinarnie to ja właśnie robię zupkę małonakładową pomidorową, sama się robi. zjemy teraz, słońce trochę zaszło, to będzie można iść na plac zabaw. a drugie zrobię jak wrócimy, ziemniaki z jajkiem i kefirem brzmią zachęcająco! Co prawda wczoraj zrobiłam pulpety na 2 dni, ale zapomniałam że dziś piątek... no i mam obiad na sobotę:)
 
O smacznie się zrobiło
ja dziś robię rybkę ziemniaczki z koperkiem i pomidorki z cebulką
ale my obiadek jemy teraz koło 18-19 bo za goraco wczesniej

SMACZNEGO WSZYSTKIM
 
a dlaczego to pływać nie możesz ???

Ariska- jeśli chodzi o pływanie, to ja nie mogę, ponieważ u mnie ciąża jest zagrożona i nie mogę się przemęczać, ani się wysilać. Ale ogólnie tak jak dziewczyny pisały, jeśli jest wszystko w porządku, to nie ma żadnych przeciwwskazań, tylko trzeba uważać na czystość tych basenów.

Pisałyście o toxo- ja też mam wynik ujemny i będę robić kolejne badania w przyszłym tyg. Ja mam o tyle dobrze, że u mnie w pracy mamy wykupiony pakiet medyczny i za jakąś miesięczną opłatą, którą mi ściągają z wypłaty, mam prawie wszystkie badania ciążowe za darmo. Oczywiście oprócz USG 3D, ale to raczej jest zbyt kosztowne, żeby takie rzeczy robili w cenie pakietów. Także dziewczyny, jeśli wasi mężowie maja taka możliwość np. korzystania w pracy z takich pakietów, to myślę że warto, bo to wychodzi dużo taniej. Oczywiście wiem, że to wszystko zależy od firmy, a raczej pracodawcy- niestety:-(.

Właśnie co na obiad? Mnie zostało jeszcze leczo, więc chyba tym zaspokoję swoje kubki smakowe:-)

U nas w Krakowie dalej upały, mimo że popadło dziś rano.

Karolcia1125 mnie też dziś w nocy bolał brzuch. Też musiałam zażyć no spe. Mnie się wydaje, że to macica się powiększa i stąd te bóle, no bo lekarze, nie znajdują u mnie innego wyjaśnienia.
 
reklama
Ja sobie byłam u kuzynki, ale teraz trzeba wrócić na ziemię i obiadek szykować - kotlety z kurczaka , mizeria i ziemniaczki mniam
 
Do góry