reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja się kochane witam i zbieram z dzieciakami na spacerek. Teraz jeszcze mają ferie ale jak pójdą do szkoły to nie wiem jak sobie to zorganizuję - zwłaszcza że Ankę trzeba jeszcze zaprowadzać. Malutką boli brzuszek to starsi się nią opiekują: masują brzuszek, nawet puścili jej bajki ba BabyTv. Ech, mam taką górę do poprasowania :(
Mało do was zaglądam bo Rysia ciągle wisi na cycu - chciałam sobie pomóc smoczkiem, ale wyczuła oszustwo i smok jest beee...
Jak dobrze że Ewcia w końcu urodziła, te objawy nie były ciekawe na szczęście Tycjanek już na świecie :)
monia-t - mam nadzieję że już lepiej się czujesz biedulko.
Zyczę szczęśliwych rozwiązań tym które jeszcze czekają na swoje szczęścia
 
reklama
giovanessa - jak u nas w szpitalu dziewczyny wychodziły z tymi klamerkami to położne tłumaczyły jak to samemu obciąć w domu - chyba takie kółeczko trzeba przeciąć...
 
giovanessa - jak u nas w szpitalu dziewczyny wychodziły z tymi klamerkami to położne tłumaczyły jak to samemu obciąć w domu - chyba takie kółeczko trzeba przeciąć...
Nam kazali zgłosić położnej, że ma to w poniedziałek obciąć... jakbym wiedziała, że mogę sama, to pewnie, że bym obcięła, ale nawet mi do głowy nie przyszło zapytać...
Tam nie ma kółeczka żadnego, nie wiem. Zdaje się, że ta położna kombinowała coś z nożyczkami, żeby całkiem ten kikucik obciąć, ale nie jestem pewna...
 
dostalam smska od ariski

mala od 3 dni ma drgawki bylismy u lekarza i jedziemy do szpitala. modlcie sie dziewczynki bo ja jestem przerazona.

lekarka nie wie co malej jest bo musze jej wyniki robic. nie wiadomo czy przyjma ja do szpitala bo moze nie byc miejsc. mala spi po zastrzyku ale jej drgawki to napewno nie drzenia noworodkowe. jak sie czegos dowie to da znac.
Teraz dopiero doczytałam - Ariska trzymaj się dzielnie - bedzie dobrze!!!
 
Dominika81 - widzę, że u ciebie jest są dwa lata różnicy pomiędzy dzieciaczkami. Spokojnie sobie radzisz, jak dzieci mają typowy dzień? Tzn. akurat nie zjadają ozdób na przykład ;-)
Ulkan - masz akurat nawał mleczny, czy zawsze odciągasz pokarm, ze tak was "zalało"?
giovannessa - słów normalnie brakuje na tą naszą służbę zdrowia! Czemu nie poutrudniać życia wypoczętym rodzicom noworodka, którzy mają mnóstwo wolnego czasu?! :wściekła/y:
monia-t - mam nadzieję że już lepiej się czujesz biedulko.
Niestety nie bardzo :( Co chwilę mam takie ataki kaszlu albo kichania, że nie wyrabiam. Boję się, żeby macica się za bardzo przez to nie rozkręciła... Właśnie wymiękłam i wzięłam Otrivin do nosa, bo miałam kompletnie zatkany nos. Na ulotce było, zeby nie używać w ciąży, ale na forach poczytałam, że lekarze pozwalali, tylko rzadziej brać. I od razu ulga :-)

Przyszło SAKO! Trochę sztywniejsze, niż się spodziewaliśmy, ale będziemy go rozpracowywać :-) Ostatecznie zawsze można odsypać trochę styropianu i wtedy będzie luźniejszy. Miejsca faktycznie zajmuje sporo w pokoju :szok:
 
Ja tez nie bardzo mam czas zeby do Was zagladac. Jak Malutka spi to wiadomo pranie, prasowanie i te sprawy ;)
Ale i tak jest duzo lepiej niz na poczatku- jakos ja bardziej zorganizowana jestem i udaje mi sie wszystko pogodzic.
Na forum coraz ciszej wiec jakos nadrabiam wpisy.
Ciekawe jak tam Mala Ariski.. Mam nadzieje ze wszystko w porzadku.
Pozdrowionka!
 
A ja się znowu obżarłam... Mam takie nerwy, że mały nie chce wyjść i że już jest tyle po terminie. Chyba już zawsze będę w ciąż. Siedzę i jem....
 
reklama
Ja na chwilę tylko jak zwykle, trzeba mi iść do apteki po witaminki dla małego :-)
troszkę mi się nie chce

u nas zimno i małego chyba dzisiaj spacerek ominie bo jest -7 stopni

oj giovanessa u nas to oni to obcinali, nie widziałam że się te klamerki zostawia....
 
Do góry