reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja tez przyszłam powiedzieć dobranoc, bo jutro o 7 jedziemy na tydzień nad morze, także do zobaczenia za tydzień.
 
reklama
Zielona miłego wypoczynku:)

Ja dzisiaj chyba spędzę dzień w domu niestety. ale cóż począć, takie życie :-(
Trochę się denerwuję przed jutrzejszą wizytą u gina, ciekawe co mi powie, że u niego tyle czasu nie byłam :-(
Wszystkim życzę miłego dnia.
 
Cześć dziewczynki. Właśnie siedzę w swoim kochanym fotelu. Wczoraj wieczorem wróciliśmy i wzięłam kąpiel w mojej kochanej wannie i spałam jak suseł w moim kochanym wyrku. Ale się stęskniłam za moimi kątami.

Nadrabiałam Wasze posty i dużo pisałyście o lekarzach, czy chodzić prywatnie czy z NFZ. U nas akurat lekarze, którzy przyjmują prywatnie, mają również podpisane umowy z NFZ i przyjmują w poradniach K. Ja sobie tym razem upatrzyłam gina do którego chodziłam prywatnie i jestem bardzo zadowolona :) Chodzę oczywiście z NFZ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki. Właśnie siedzę w swoim kochanym fotelu. Wczoraj wieczorem wróciliśmy i wzięłam kąpiel w mojej kochanej wannie i spałam jak suseł w moim kochanym wyrku. Ale się stęskniłam za moimi kątami.

Nadrabiałam Wasze posty i dużo pisałyście o lekarzach, czy chodzić prywatnie czy z NFZ. U nas akurat lekarze, którzy przyjmują prywatnie, mają również podpisane umowy z NFZ i przyjmują w poradniach K. Ja sobie tym razem upatrzyłam gina do którego chodziłam prywatnie i jestem bardzo zadowolona :) Chodzę oczywiście z NFZ.

Witaj kochana
u nas tak niestety nie jest. albo prywatnie albo na nfz
więc muszę się przepisać. Dopiero jutro dowiem się jak to teraz będzie wyglądało - jestem już w 10 tc i mam kartę ciążowa od tego prywatnego i nie wiem co z tą kartą
 
claudia4you - Moja siostra przepisywała się z poradni K do innej poradni K i wystarczyło, że skserowała akta z tej pierwszej poradni i poszła do tej drugiej z papierami i tyle. Nie wiem jak to się ma w przypadku przepisania z prywatnej ale chyba nie powinno być wielkiej różnicy :)
 
claudia4you - Moja siostra przepisywała się z poradni K do innej poradni K i wystarczyło, że skserowała akta z tej pierwszej poradni i poszła do tej drugiej z papierami i tyle. Nie wiem jak to się ma w przypadku przepisania z prywatnej ale chyba nie powinno być wielkiej różnicy :)

No jutro idę do gina i się go zapytam. Najwyżej zadzwonię jeszcze do tamtej poradni.
zobaczymy jutro jak będzie i dam znać. ale nerwa mam troszkę. U tego na nfz miałam być już dawno i może się wkurzyć. ale to prawdę mu powiem i tyle, zobaczymy
 
reklama
Do góry