reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

cześć mamcie:-)

u nas ciąg dalszy bóli krzyża i miednicy... ale nocka nawet nawet :-)

dzisiaj nad ranem mały przyfasolił mi takiego kopa w pęcherz, że musiałam pidzame zmienić bo sie posiusiałam:/ pierwszy raz mi się to zdarzyło...:-D

dzisiaj po południu mam ten wymaz na GBS... może ginek od razu zaglądnie jak tam moja szyjka...

miłego dnia...
 
reklama
Dzień Dobry :)

I ja od raz zaglądam co z Paolą a tu cisza....
Powiem wam, że mnie to już wszystko boli jak śpię. Na lewym nie mogę bo nerka a prawy już mnie tak boli, że masakra. Na plecach i brzuchu to nie bardzo najlepiej chyba na siedząco :(

Zmykam robić śniadanie.
 
A no tak Claudia ma wizyktę...powodzenia kochana,
wszystkim wizytujacym życzę samych pomyślnych wieści
a ja mam biegunkę...szok
cholera, jak teraz coś by się stało to nawet nie mam z kim małego zostawić.
 
Cześć dziewczynki.
Ja tu z niecierpliwością zasiadam a na gorącej linii cisza...
Paola
nie daje żadnego znaku, może faktycznie coś się dzieje i nie ma głowy napisać nawet do claudia4you :)
No czekamy z niecierpliwością, myślałam tez o żabce, bo długo się znowu nie odzywa...

joasiab - ale się namęczysz bidulo. Nie dość że w dzień umęczona to jeszcze w nocy nie pośpisz...

tonia- życzę Ci, abyś się rozpakowała jak najszybciej, nie męcz się dłużej i dawaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczynki, zasnelam przed 5 juz mnie to wkurza.. wstawalam co chwile do toalety bo mialam wrazenie, ze cos sie saczy non stop wilgotna, ale to tylko moje herezje, szymo znow zaczal po 1 do 3 swoje wojaze i drugi dzien z rzedu dostalam 2 kopy w zebra, az byl huk! zawesze wkladala nozki ale nigdy takich kopniaków nie dawal!
jak zasnelam po 5 tak po 8 pobudka- z glodu:( zaraz ide zrobic zapiekanki- bulka-pieczarki ser bo chodza za mna jakis czas..
rety niech któras juz sie rozpakuje zebysmy zaczely sie sypac!!!!
ciekawe jak tam paola!

A no tak Claudia ma wizyktę...powodzenia kochana,
wszystkim wizytujacym życzę samych pomyślnych wieści
a ja mam biegunkę...szok
cholera, jak teraz coś by się stało to nawet nie mam z kim małego zostawić.
biegunka hihi, moze ciebie dzisiaj wezmie:)
 
Dzień dobry!
Ja już miałam wychodzić, bo wymaz muszę na GBS do labolatorium podrzucić, ale myślę sobie: "nie wyjdę jak nie zobaczę co tam na gorącej" a tu nic... No trudno, czekamy na rozwój wydarzeń. Później jeszcze zajrzę. Miłego dnia!
 
też z zapartym tchem
dzień dobry
czytałam post za postem
czekając na hit pt. "urodziła"
nie znalazłam takiego posta

ale zakładam że to dlatego iż rodzi-urodziła
i rozpływa się w zachwytach i nie myśli o BB i sms-ach

muszę i ja wpisać nr Ewy w komórę co by był na wypadek W :)
 
reklama
I ja sie witam :)
Na forum zadnych newsow, ale juz niedlugo! ;)

Ja od 5 nie spie, ale coz zrobic...
Dzisiaj wieczorem mam wizyte u ginka , ale nie wiem czy dojade... Musze jechac kawal drogi ok. 120 km w jedna strone /po przeprowadzce lekarza nie chcialam zmieniac/ i teraz nie wiem czy drogi beda przejezdne. No zobaczymy
 
Do góry