reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Styczen 2011

reklama
Patrzac na twoj suwaczek to twoje maleństwo będzie miało urodzinki wtedy co moje :)

Faktycznie:tak::tak: Szkoda że nie jesteś z Bydgoszczy......
Czytałam gdzieś wyżej że tez czekasz na badania prenatalne, czy masz już może podane jakieś terminy?
Ja jutro na wizycie dowiem sie coś więcej.

Już po wizycie :-) Nasza iskierka ma 8mm , serduszko biło jak szalone :-) W karcie mam wpisany 7tc czyli tak jak na suwaczku ;-) Za 2 tyg kolejna wizyta . ufff

Super!!! Gratuluje!!!!


KasiaWie - szybko zlecą te 2 tygodnie, ja niedawno miałam 3 do wizyty:tak:



Co do spania to na brzuchu już też mi nie wygodnie, i piersi wtedy bardziej mnie bolą.
Też zastanawiam się nad kupnem podusi rogala:tak:
 
Ja już chyba z tydzień temu pisałam, że boli mnie brzusio jak śpię na nim. Teraz tak na pół na boku śpię i kołderkę przytulam. Najwygodniej mi tak i nic nie boli :)
 
Faktycznie:tak::tak: Szkoda że nie jesteś z Bydgoszczy......
Czytałam gdzieś wyżej że tez czekasz na badania prenatalne, czy masz już może podane jakieś terminy?
Ja jutro na wizycie dowiem sie coś więcej.

2.07 mam USG jak wszystko bedzie dobrze to na tym USG sie narazie zakonczy . Zobaczymy w lipcu . Naprawde jak sobie pomysle to bardzo sie boje , ze cos bedzie nie tak . ehhh.
Kochana daj znac jak bedziesz po wizycie co i jak .
 
reklama
Do góry