reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

kate zdjęcia fajne....już widzę moją dzagę zaglądającą tak do Maćka....co jest na przewijaku(?) :) niedługo my tak będziemy:)

Dziewczyny ja jeszcze nigdy nie rodziłam ale naprawdę się staram pozytywnie nastawić....w sensie wszystkie urodziły to i ja sobie poradzę....napewno nie będzie to przyjemność ale damy radę, oby dzidzia urodziła się zdrowa.
 
reklama
Blondi84 - ja pod ręką miałam tylko wodę niegazowaną, bo mleka takiego prosto z butelki czy kartonu nie wypiję :( I pół nocy się wierciłam, aż mi małża żal było, bo wcześnie musiał wstać...
Miałam tak samo, mąż rano o 5tej wstaje a ja cała noc się wiercę, piję, bekam itp...ojć

My dziś mielismy SR :-)
Niedawno wrócilismy :-) teraz zjemy watróbke z cebulką, bo mam ogromnego smaka, choć przed ciązą nie jadłam bo nie lubiałam :p smaki ciązowe heh
 
Monciaa dobre to było z tym wyjściem,uśmiałam się niemal do łez.;)
A teraz chyba pójdę się kąpać i powoli szykować lulu,chociaż spałam dziś długo to jakaś znowu śpiąca jestem,jutro rano Was nadrobię DOBRANOC WAM ŻYCZĘ.
 
Ja się z Wami żegnam dziewczyny, spać mi się chce okropnie w dodatku to moje samopoczucie..

Do jutra BRZUSZKI

dobrej nocki wszystkim życzę:):):)
 
1. zaczęłam dziś szykowac torbę do szpitala
mam jeszcze kilka braków
ale ciuchy już wyprałam w loveli i sie suszą, jutro będę prasować i zapakuje już
mysle najpóźniej do 1 grudnia mieć gotową torbę :)

2. przyszykowąłam półki w komodzie na kosmetyki dzidzi itp. pierdoły
wyjęłam wszystkie kocyki,pościelki,beciki (nie mam rożków wolę bety)
wszystko gotowe do prania czeka na wolną suszarkę

zrobiłam sobie listę "pilnych braków" czyli np. tantum verde, wit. K czy wit. D3 czy spiryt do pępka

łóżeczko skręcę na nowo końcem grudnia początkiem stycznia
niby nie jestem przesądna itd. bo z Kają szybko wszystko miałam ale teraz z moją obsesją rodzenia w styczniu to wole poczekać;)
 
reklama
no i Wam jeszcze powiem, że moja siostra kiedyś w prezencie dla koleżanki kupiła piżamę ciążową do spania tzn. bluzka na długi rękaw z miejscem na brzuch plus spodnie z guzikami (przesuniętymi na całej długości materiału, że rozmiar spodni rośnie razem z brzuchem)
koniec końców nie dała koleżance bo tamta za szybko urodziła itd.itd.
więc teraz dostało się mi te piżamę

bomba! dziś se właśnie ubrałam
te spodnie to rewelacja, nic mnie nie dusi bo one są na górze brzucha a nie pod brzuchem i mają guziki że można sobie dopasować szerokość
a bluzka jest większa luźniejsza
super po prostu!!!

ps. ups dwa posty pod sobą
ups
 
Do góry