reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

RIbi - super podarunek od tesciów:) ... całkiem szybko nadrobiłas( chyba tylko ja tak wolno czytam :) www.biedronka.pl zebys wiedziała co ciekawego w biedronie piszczy :) swoją drogą ja kupuje dzidziusia i on zawsze 15kg około 10zł kosztuje :)
MONIAIVOy -- ja sie porodem nie stresuje... jeden mam za sobą i byłam zadowolona.. wiec pewnie dlatego.. ale z drugiej strony rodzic planuje znów w tej samej klinice.. i zacznie sie stresowac jak cos pójdzie nie po mojej mysli i trafie do szpitala... a póki wszystko idzie według mojego wymyslonego w głowie planu jest wszystko ok :)
 
reklama
Ribi- kochana kurcze to już srodek ciezkosci jest zmieniony, brzusio swoje wazy.. kurcze juz nie wiem jak ci pomoc bo jest duzo przeciwskazan dla nas.. jeszcze dobre byloby chodzenie w baseni które odciaza wszystko, ale z 2 strony grzyb sie moze przypałętać! jeszcze troche musimy wytrzymac.. rob cieple oklady jeszcze ale jesli nie ma poprawy to lepiej chyba juz nie bedzie zwlaszcza ze dzidzia rosnie
 
Mo ja na przykład się męczę już dawno z tym bólem co Ribi
i z tąd ten problem ze spaniem - nie mam żadnego pomysłu jak się tego pozbyć...
 
Hej dziewczyny! No ja wczorajszy dzień spędziłam na wizytach u rodzinki. Najpierw bylismy w kościólku na mszy za babcie i dziadka, potem herbatka i ciasto u cioci, potem obiad u rodziców, a po południu wizyta u mojej kuzynki i do domku wrócilismy wieczorem, więc nie miałam juz siły żeby włączac komputer. Dzisiaj na 11 bylismy na zajęciach dla Piotrka, potem obiadek, spanko i teraz mam chwile żeby usiąść.
Witam nowe mamy :)
 
Ribi ja leczę bolące plecy AMOLEM. Sam mój gin mi zalecił ale mie mam przesadzać z tym znieczulaniem się i jak katar miałam to inhalowałam się nim też. Dla mnie rewelacja jak sobie natrę lędżwie na noc i do ciepłego wyrka się położę to ogromna ulga. POLECAM
 
Ribi ja sie raz nasmarowałam jak mnie bolala część lędzwiowa kregosłupa i bardzo mi to pomogło. Myslę że nic się nie stanie jak raz sie nasmarujesz.

Ja sie nie załapałam na darmowy prezent z Rossmana, do wyboru sa inne miejscowości, ale dam sobie spokój.
 
reklama
Ribi skoro mi sam lekarz zalecił to można a ten mój doktorek to ostrożny bardzo więc nie sądzę by narażał moje maleństwo. Nie dopytałam tylko czy tylko zewnętrznie można, ale pewnie tak ze względu właśnie na alkohol. A nie masz możliwości zadzwonić po prostu do gina po poradę?
 
Do góry