reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

BlackWizard - gratuluję.
i ciąży, i odwagi, i takiego super pozytywnego podejścia :-D
życzę Ci przede wszystkim dużo zdrówka i siły :tak:
 
reklama
Chciałabym się przywitać.

Mój syn Grześ urodził się 04.01.2009r., w 39tygodniu ciąży, siłami natury. Miał 54cm wzrostu i 3250g. Teraz waży 6750g, nie wiem ile ma wzrostu, bo nie umiem zmierzyć :)

Dołączam zatem do grona, dużo zdrówka dla Was i dzieci!

Witaj Essi :-), dopisałam Cię do listy
 
Ostatnia edycja:
Essi witaj!!!

do nas dzisiaj przyszła paczuszka z próbkami bebilonu (kaszka i mleko modyf. 2) i łańcuszek do smoczka hi hi tylko że Blania bezsmoczkowa.
 
a ja nie dostawałam nic w szpitalu wiec żadnych ankiet nie wysyłałam :-:)no:

a tak wogóle to znalazłam sposób na mojego synka żeby mi nie ryczał w wózku...kupilismy mu wiatraczek przyczepilismy do wózka..i teraz jak się obudzi...czy nim zaśnie patrzy sobie na niego jak się obraca...i krzyku nie ma :tak::-D
 
reklama
Black Gratuluje:-):-)
a u nas były ankiety dostałam w szpitalu pudełka z próbkami i segregatorem - mam w nim ksiazeczke i wszystkie papiery małej;-) ale nic innego nie dostałam! Tylko dzwonil z jakas tam ankieta ale nic poza tym;-)
Klaudio super pomysl, ja mojej misiaki pluszowe kupilam na sznureczku i tez zachwycona.. ale ona wózio lubi:-)
 
Do góry