reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Nadie a sprobuj przejść z "Odp" potem do zaawansowanej edycji.....moze tam sie uda?

No i witam na styczniówkach :-) Zdrowej i spokojnej ciąży
 
reklama
O rany, dziewczyny! Zrobiłam sobie trzy dni przerwy (jakoś nie miałam ochoty ani czasu odpalać komputera) i na samym głównym wątku nazbierało mi się 10 stron do czytania! Ale się rozpędziłyście :-)

Co do duphastonu, to ja brałam dla odmiany jeszcze krócej, do 12 tyg. (w związku z krwawieniami na początku).

Nadie, a co do Twoich problemów, spróbuj napisać formatowanie ręcznie: wszystkie formatowania działają jako kody w nawiasach kwadratowych. Każdy tekst, który chcesz sformatować, musisz otoczyć tzw. znacznikiem otwierającym [ kod] i zamykającym - to samo, tylko z "/" przed kodem: [/ kod]. Znaczniki można zagnieżdżać jedne w drugich.

Np. pogrubienie piszesz z kodem "b" jak bold. Wygląda to tak:
[ b]tekst pogrubiony[/ b] (przy czym pomiędzy nawiasami nie może być żadnych spacji, bo jeśli da się spację, to będzie to napisane jako normalne literki, właśnie tak jak tutaj.

Z podstawowych kodów:
[ b] - pogrubienie
[ i] - kursywa
[ size="cyferka"] - rozmiar (cyferka od 1 do 7, standardowa jest bodajże 2)
[ color="kolor"] - przy czym "kolor" wpisujesz po angielsku, np. blue, darkgreen, red itp.
I pamiętaj o zamykaniu znaczników na końcu tekstu!

Przykład:
[ b][ color="green"]zielony pogrubiony tekst[/ color][/ b] (w nawiasach nie może być spacji!)

Gdyby po wpisaniu ręcznym nadal nie działało, to już pozostaje tylko sprawdzenie opcji forum (może masz wyłączone formatowanie tekstu) lub Twojej przeglądarki... :) A jeśli zadziała, to musisz albo nauczyć się kodów na pamięć i pisać ręcznie, albo poszukać jak włączyć zaawansowany panel odpowiedzi, gdzie wszystko można wyklikać. :-)
 
jesli chodzo o dufaston to lekarz powiedział mi ze jest sens zazywac go tylko do 16 tyg bo pozniej łozysko juz tyle produkuje tego hormonu ze nie ma potzreby zazywac juz tabletek

To chyba zależy od konkretnego przypadku - mój doktor odstawił mi Duphaston w 16tc i musiałam biegiem po kilku dniach do niego wrócić, bo zaczęłam plamić - teraz biorę luteinę dopochwową i objawy ustąpiły (na szczęście). Tyle, że ja mam od początku ciążę zagrożoną (krwiaczki podkomówkowe, kosmówka / teraz łożysko bardzo nisko na przedniej ścianie)
Pozdrowionka :happy:
 
A ja już chyba ostatni raz byłam u mojego lekarza bo mam dość przypominania mu co 3 tyg że to ciąża bliźniacza...ostatnio zrobił pomiary jednego dziecka i kazał sie ubrać dopiero jak zapytałam co z drugim to zrobił wielkie oczy i teraz dwa dni temu było dokładnie to samo...więc myślę, że to już małe przegięcie! Zresztą nie mam już jakoś do niego zaufania! 1 września idziemy na 3D a potem juz chyba przejdę się do innego lekarza :-)
 
A ja już chyba ostatni raz byłam u mojego lekarza bo mam dość przypominania mu co 3 tyg że to ciąża bliźniacza...ostatnio zrobił pomiary jednego dziecka i kazał sie ubrać dopiero jak zapytałam co z drugim to zrobił wielkie oczy i teraz dwa dni temu było dokładnie to samo...więc myślę, że to już małe przegięcie! Zresztą nie mam już jakoś do niego zaufania! 1 września idziemy na 3D a potem juz chyba przejdę się do innego lekarza :-)
Patisonn, zmień lekarza koniecznie, z tego co mówisz to jakaś totalna pomyłka!
 
Duzo nas nie jest....duzo to sie tylko przywitalo i slad po nich zaginal...
mi sie z brzuchem nic nie dzieje,nic nie czuje,takze taka moja uroda,ze jak stoje to jest napiety...
ja tez jestem po poronieniu,ale luteiny nikt mi nie przepisal,moze dlatego ze nie krwawilam...
 
Ja luteinę brałam 2 razy dziennie do 16 tyg. Ale podobnie ja wy Kobietki też jestem po poronieniu i lekarz chyba tak zachowawczo mi ją przepisał bo żadnych krwawień na szczęście nie miałam (ale przy poronieniu też nic się nie działo:-(). Teraz na szczęście wszystko jest OK i mam nadzieję że tak juz zostanie do końca:tak:
 
A ja już chyba ostatni raz byłam u mojego lekarza bo mam dość przypominania mu co 3 tyg że to ciąża bliźniacza...ostatnio zrobił pomiary jednego dziecka i kazał sie ubrać dopiero jak zapytałam co z drugim to zrobił wielkie oczy i teraz dwa dni temu było dokładnie to samo...więc myślę, że to już małe przegięcie! Zresztą nie mam już jakoś do niego zaufania! 1 września idziemy na 3D a potem juz chyba przejdę się do innego lekarza :-)
Z tymi lekarzami to niestety tak jest....trzeba ich prowadzic przez ciaze,a nie odwrotnie:wściekła/y::-);-)
A jak ty sie czujesz w ciazy blizniaczej?
 
reklama
hmmmm ja w mojej ciąży bliźniaczej czuję się rewelacyjnie i każdej kobiecie życzę takiej ciąży!!! Od samego początku objawy nie występowały, ani razu nie miałam mdłości, w ogóle nie wymiotowałam, zero!!! I tak mam do dziś. I pamiętam o tej ciąży tylko dlatego, że nie moge sobie zapalić i wypić piwka he he! Jedyny minus jest taki, że od miesiąca zaczął mi rosnąć w zastraszającym tempie brzuch...i już jest wielki - a miesiac temu prawie go nie było :wściekła/y: No i ja przez całą ciążę musze robić sobie zastrzyki w brzuch...tzn teraz już robie w boczki bo skóra na brzuchu jest napięta ale jest to dość uciążliwe :-( Ale ogólnie wszystko jest super :-)
 
Do góry