reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

reklama
SylwiaZImie to pomysł mojej drugiej połowy na początku byłam przerażona ale powoli powoli spodobało mi się,no a jak go zobaczyliśmy cichutko powiedziałam sobie ,,mój mały Noe,, i okazało się że nawet ładnie brzmi i pasuje
 
No to dobrze, że Ci dobrze zabrzmiało.
Słyszałam już d kilku matek, że czasami dziecko ma wybrane imię, a po urodzeniu dostaje zupełnie inne. Podobno to się czuje i wie zaraz po urodzeniu maleństwa
 
Mija gratuluje powiedz mi prosze gdzie robilas USG3D i ile placilas ?
ja tez bym sie wybrala na takie cudo masz zdjecia z tego USG jakbys mogla wkleic :)
Pozsdrawiam a imie dla synka bardzo fajne :)
 
Dziewczyny,a ja mam troszke inny problem.
Dzisiaj w nocy spalam niecale 2 godziny,okropnie rwaly mnie nogi,jezeli znacie jakies rady to pomozcie.
 
Mija gratuluje synka!!!!

Zazdroszcze usg u mnie nie ma takiego.POzdrawiam

Lwica slyszalam ze na skurcze dobre pomidory, ale nie gwarantuje.Pozdrawiam
 
Magialenna całe szczęście że dobrze się skończyło.
Też bym poszła na takie USG, ale chyba u nas nie ma. Pewnie do Gdańska trzeba by było się wybrać...
Może coś wiecie?
 
hej Niuńki!
Wpadłam do Was z ważnym pytankiem!Otóż od jakiegoś tygodnia mam dziwne uczucie przy wstawaniu lub przekręcaniu się na drugi bok strasznie brzusio mi twardnieje:|Czy Wy też tak macie????????????????????????????:(Nie wiem czy to wiązadła czy coś poważniejszego-dodam że na wizycie tydzień temu wszystko było ok!Nie wiem co o tym myśleć:(
Pozdrawiam mamuśki i ich brzusie[usta][cześć]
 
reklama
Do góry