reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2006

reklama
Dziewczyny wlasnie wrocilam od lekarza, szyjka w porzadku puls slychac. Luteinke mozna wreszcie odstawic :) Szkoda ze usg dopiero we wtorek, ale coz jakos wytrzymam :) :) :).Buziaki
 
Bunia to super, że wszystko Ok ja mam usg za tydzień i wizyte też może i mi pozwoli pani dokt. odstawić Luteine? Pozdrawiam Ciecie i Twojego maluszka
 
Bunia i Abi, cieszę się, że z Wami wszystko ok.
No i z waszymi ślicznościami w brzuszkach.
Mam nadzieję, że niedługo będą jakieś zdjątka maleństw.
 
witam dziewczyny u mnie odwrot o 180 stopni czuje sie non stop zmeczona cala mpoja energia wyleciala ze mnie niczym z przebitego balona .:(
Nieiwem czy to normalne ale od dwoch dni nic mi sie nie chce :(
ciesze sie dziewczyny ze u was wszsytko OK .
 
hej Niuńki!
Wpadłam do Was z ważnym pytankiem!Otóż od jakiegoś tygodnia mam dziwne uczucie przy wstawaniu lub przekręcaniu się na drugi bok strasznie brzusio mi twardnieje:|Czy Wy też tak macie????????????????????????????:(Nie wiem czy to wiązadła czy coś poważniejszego-dodam że na wizycie tydzień temu wszystko było ok!Nie wiem co o tym myśleć:(
Pozdrawiam mamuśki i ich brzusie[usta][cześć]

mARGOLCIA MAM TO SAMO, TRZEBA JUŻ UWAZAĆ A I BUCIKI CIĘŻKO ZAWIĄZAĆ, BO DZIDZIA SIĘ ROZPYCHA:)JEST OK, ALE JESLI MASZ WĄTPLIWOŚCI TO WIESZ---GIN. JEST PRZYGOTOWANY:)NA TAKIE PYTANIA
 
Bunia trzymam kciuki za usg, a Ty proszę za moje, tez we wtorek, już nie mogę się doczekać.Gratulacje z okazji odstawienia luteiny:) no i długiej (jak się domyślam) szyjki, ale z tym trzeba uważać, bo może się b. szybko skrócić, więc nie przesadzaj ze spacerami, razczej odpoczynek (jestem teoretyk fantasta, bo sama się nie stosuję, ale...)

CAŁUSY
 
DziOObek pisze:
witam dziewczyny u mnie odwrot o 180 stopni czuje sie non stop zmeczona cala mpoja energia wyleciala ze mnie niczym z przebitego balona .:(
Nieiwem czy to normalne ale od dwoch dni nic mi sie nie chce :(
ciesze sie dziewczyny ze u was wszsytko OK .

DziOObek przecież każdy ma lepsze i gorsze dni, masz do tego prawo aby pomarudzic i poczuć się beee, ale to na pewno przelotne uczucie....pozdrowionka

pogody duszka
 
słyszę dziewuszki, ze i u was zmienne nastroje, ja ostatnio mam ogromną chęć do płaczu i jak tylko rozmawiam z mamą to płaczę, a ona biedna nie wie co się dzieje, myśli że cos źle z dzidzią, a fika piękne fikołki
usg mam w poniedziałek, mam nadzieję że maluszek dobrze się ułoży i wyjaśni jakiej jest płci :D
 
reklama
Ja ostatnio tez mialam placzliwy nastroj, > :(czasami nie wiedzialam o co placze,ale na szczescie juz mi przeszlo
i mam nadzieje,ze nie wroci.
Wczoraj byla u mnie kolezanka z roczna dzidzia,alez ona slodkai oczywiscie przypomnienie jej porodu,naprawde mnie podnosi na duchu,twierdzi ze rodzic to moglaby nawet dzisiaj,ze nie jest to tak straszne jak niektorzy opowiadaja.
Tak wiec dziewczynki jeszcze kilka miesiecy.
Powodzenia na usg.
 
Do góry