reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Aniolku nie przejmuj sie wiem ze to teraz nie jest proste i latwo sie mowi.Najwazniejsze teraz dla Ciebie i dla dziecka jest to, aby sie nie denerwowac.Nie zenisz sie z tesciem tylko ze swoim narzeczonym i najwazniejsze abyscie byli szczesliwi i tego Ci zycze, a z tesciem wkoncu kiedys sire ulozy. Pozdrawiam trzymaj sie
 
reklama
bunia, dzieki za slowa ...

wiem ze nie za tescia wychodze ale jego wtyndalanie sie do naszego zycia ze swoimi brudnymi butami zatruwa nam powietrze....
czaem boje sie.. ze powietrza zabraknie...

za bardzo emocjonalnie podchodze do tego wszystkiego... :( a moja dzidzia je teraz podwojnie..
 
hej:)

Wracam po przerwie, niestety musieliśmy z dzidzią poleżeć w szpitalu przez tą kosmowkę odklejąjącą się, ale już wszystko dobrze, wszystko się poprzyklejało, pozamykało i dzidzia jest bezpieczna. Porobili nam w szpitalu za to mnóstwo badań i przynajmniej wiem, że dzidzia jest zdrowa, wszystko ma na miejscu, wad genetycznych nie ma, więc zaczynamy cieszyć się nareszcie bo jak powiedział lekarz -odpukać, żeby nie zapeszyć- ryzyko minęło.
Cieszę się, że u Was ok z dzidziolkami. Mój jest troszkę młodszy od Waszego, bo termin mam niby na 9 lub 6 lutego, ale czeka nas cesarka już prawdopodobnie na początku stycznia ze względu na kręgosłup i łożysko przodujące, w które zamieniła się kosmówka. Dlatego zostaję z wami bo dzidzia i tak będzie styczniowa.
Aniolekk, nie denerwuj się skarbeńku, bo dzidzia i Ty jesteście najważniejsze. Niektórzy ludzie są dziwni i trudni, ale oni nie mogą teraz pogarszać twojego samopoczucia. trzymaj się jakoś...

Pozdrawiam Was serdecznie brzuchatki :) :) stęskniliśmy się już za wami ;)
 
aniołku nie przejmuj sie, moja teściowa na wieść o ciąży zapytała tylko czemu mój mąż taki szczęśliwy, jestem już w połowie 5 miesiąca a temat ciąży jest tabu u niej w domu
 
hej Nausea chyba mocno trzymałaś kciuki bo wszystko OK u mnie i dzidzi. nareszcie jestem spokojniejsza.
Aniołku domyślam sie,że jest Ci trudno ale nie łam się i nie denerwuj. Myśl o dzidziusiu, twoim mężczyżnie i przyszłości. Trzymam kciuki żeby wszystko sie Wam poukładało.
 
hej dzewczyny:)

dzeki za slowa... :)

moje dzecko organizuje w nocy imprezy taneczne:) robiac sobie jak najwiecej miejsca i rosnie rosnie bo rano widac jak brzusiu urusl:)
nie jem w nocy ale jak o 9 ranonie zjem sniadanie to juz daje znac ze jest glodny....

w piatek ide na przymiarke sukienki dopiero bedze numer jak bede wygladac?:)
jeszcze 3 tygodnia a dzidzia rosnie w zarotnm tempie...
jutro idzemy na kontrole do pana doktora:) moze powie mamusi kto mieszka w jej brzusiu...??

(mamusia mysli ze to slicna dzewczynka:), a moze spełnia sie marzenia taty i bedze miał kogos kto bedze chodzil z nim na mecze:)

 
bata pisze:
aniołku nie przejmuj sie, moja teściowa na wieść o ciąży zapytała tylko czemu mój mąż taki szczęśliwy, jestem już w połowie 5 miesiąca a temat ciąży jest tabu u niej w domu

u moich tesciowych przyszlych to tez temat tabu a moa dzidzia jest w brzuszku juz 16 tygodni:)
na wiesc o tym ze zostana dziadkami padlo pytanie: ' po co wam ten klopot".....:(

mam tylko nadzeje ze zmieni sie wszytko jak sie dzidzia urodzi i zauroczy wszystkich:)
 
ABI CIESZE SIĘ:)
MAGIALENNA własnie o tym pomyślałałm, bardzo ładne bluzeczki, tylko kurcze ja przeważnie w biuście się nie mieszczę (teraz 85E)...dziś byłam w pobliskim sklepiku....ładne ubranka, ale nie mieszcze się własnie w tym m-scu, ale co mogę Wam polecic to spodenki z gumką u góry firmy TORELLE-SUPER WYGODNE.Mam 1 pare i chyba kupię na zmianę:)
Jutro jadę do centrum handlowego-może.....:)
pozdrawiam:)Was wszystkie

 
reklama
Magialena, właśnie w sklepie indyjskim widziałamtakie fajne tuniczki, ale również w innych sklepach. Napewbo coś cobie znajdiziesz, a jeszcze te przeceny. Szkoda mi było dzisiaj tych wszystkich fajnych tanich, bo przecenionych ciuszków, np. w Tatuum, ale co tam, warto pochodzić w kilku parach spodni i tych samych koszulkach.
Pozdrawiam.
 
Do góry