reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Hej Dziewczyny!
Widze że każda ma inne doświadczenia i inne zdanie odnośnie tego watku, więc i ja chciałam sie podzieli moim doświadczeniem.
Otóż jak widac mam już dwoje dzieci i trzecie w drodze. Przez osiem lat stosowaliśmy z mężem stosunek przerywany i udało nam się nie wpaśc. Natomiast jeśli chodzi o poczęcia naszej trójki to wszystkie były zaplanowane i dochodziło do nich od razu w pierwszym cyklu starań. Nam sie udało ale wiem że są pary które wpadły przez stosunek przerywany, tak sobie myślę że może partner za późno wyciągnął?. Wydawało mu się że wyciągnął w porę a jednak cos tam mu uleciało. Ale o to już musielibyśmy zapytac facetów, choc czy który się przyzna, lub bedzie pamiętał, albo czy w ogóle zauważył???? Pozdrawiam i zyczę szczęścia.:tak:
 
reklama
Dzieki za opinie :-) Mysle ze gdyby nawet doszlo do zaplodnienia podczas tego mojego stosunku przerywanego (okolo 10 lipca) to test ktory wykonalam 31 lipca pokazalby ciaze. Tylko teraz tak sobie pomyslalam ze skoro mam takie rozregulowane te cykle to moze zaszlam okolo 20 lipca kiedy kochalismy sie juz tak do konca. Choc mysle ze to ewentualne zaplodnienie test rowniez by juz pokazal.... Nie wiem juz..... Zrobie chyba jeszcze jeden test a potem najwyzej do lekarza. Przeprawszam jesli juz was zanudzam tym moim rozmyslaniem ( szukam tej ciazy na sile) i dziekuje za cierpliwosc :-) Pozdrawiam serdecznie :-)
 
dominika nie zanudzasz:) po prostu niestety! nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć czy mogło dojść do zapłodnienia czy nie. Jesli czekasz na tą ciążę, życzę Ci żeby @ nie przyszła i żebyś na następnym teście zobaczyła II :) trzymam kciuki za wynik na który czekasz:tak::-)
 
witam
27-07-2008 zaczela mi sie @ skonczyla 31 -07-2008 cykl trwal 25 dni .
Dzien po @ kochalismy sie z mezem nie uwazajac i kolejne dwa dni stosunki przerywane dzien przerwy i stosunek przerywany
Od 3 -08 -2008 dni plodne lecz uczucia suchosic po @ nie bylo wrecz przeciwnie 4-08-2008 bardzo duza ilosc sluzu plodowego , czy owulacja mogla takrze wystapic wczesniej .

Prosze o odp . pozdrawiam
 
Jak najbardziej. Ja byłam tego przykładem. W piątek skończyła mi się @ a w niedzielę zaszłam w ciążę. Niestety nie udało się dojść do końca. Tobie życzę szczęścia :-)
 
Hej Ivi :-) Nie dostałam jeszcze @ i niewiele się wyjaśniło. Postanowiłam przez 5 dni brać Luteine bo wiadomo że nawet jeśli byłabym w ciąży to ona na pewno by mi nie zaszkodzila, jedynie mogłaby pomóc. Luteine miałam w domu ponieważ 2 miesiące temu lekarka również kazała mi w ten sposób wywołać okres. Więc myśle ze i tym razem mam podobny problem. Wczoraj skończyłam przyjmować Luteine i na razie okresu ani widu ani słychu. Boję się zrobić test bo boję się rozczarowania. Wiem że to bez sensu i przełamie się w koncu. Poczekam do poniedziałku, jak nie dostanę @ to zrobię test i pójdę do lekarza. Trzymajcie za mnie kciuki :-) Pozdrawiam :-)
 
reklama
Acha! I czuje sie dobrze. Od czasu do czasu czuje tylko takie lekkie klucie w piersiach ale nie bola mnie. Ostatnio pobolewal mnie troszke brzuch no i mam caly czas ten bialy, gesty i bezwonny sluz.
 
Do góry