reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

agugula - wielkie gratulacje! napisz więcej o małym:) Super, że udało się przełożyć wizytę, mam nadzieję, że będziesz zadowolona z naszego lekarza:)



dorota - Witaj ! My też się leczymy u docenta Sułki; być może nawet się spotkałyśmy w szpitalu bo rozmawiałam z dwiema babkami właśnie, które są z okolic Nowego Sącza; masz jeszcze jakieś dzieci ? akurat ta z którą rozmawiałam była jeszcze ze starszą CUDNĄ córeczką- może akurat to Ty ? ;-) My mamy zalecone łuski więc przypuszczam, że Dorian miał jednak bardzo zaawansowaną tą wadę.


Dziewczyny czy macie jakieś zdjęcia samych stópek po porodzie żebym mogła porównać ?
a tak na marginesie to czy któraś myślała o takim prywatnym albumiku gdzie miałybyśmy dostęp tylko my (oczywiście po wcześniejszej weryfikacji)
Ja jestem na majówkach 2010 i tam mamy taką grupa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Elwiwas. Możliwe ze się spotkałyśmy. Mam starszą córkę Izę i zawsze z nią przyjeżdżaliśmy. Ma 3 latka ale taka odrobinka z niej. Dopóki się nie odezwie to wygląda na dwulatka ;-) Zresztą to chyba ty przestrzegałaś przed ortopedami z Nowego Sącza a ja komuś opowiadałam jak mi w Sączu Hanie leczyli.
 
Dorota - to by się zgadzało :) pamiętam właśnie taką małą calineczke i Ty też do drobnych kobiet należysz, tak ? no i jeszcze mąż z Wami był ?
Jak to Ty to mówiłaś mi, że Sułko jak zobaczył jak leczyli małą to się za głowe chwycił i powiedział, że tak można pokazywać studentom jak "się tego nie robi"..
 
Elwiwas - wszystko się zgadza - to byłam ja :)
A ja jak dobrze kojarzę to my się chyba widziałyśmy na początku grudnia - Twój synek miał wtedy około pół roczku i mieliście już szyne i zaraz ją zakładałaś?? Już ładnie Ci wtedy synuś siedział?
 
dorota - ale ten świt mały :) wszystko się składa na to, że Ty to Ty :) strasznie mi wtedy było żal małej jak mi to opowiadałaś, cieszę się, że teraz wszystko jest okej. u nas niestety nie obeszło się bez operacji.


kto jest za tym żeby założyć prywatną grupą - jeśli chcecie ja się tym mogę zająć
 
Dorota buciki gucio sa waskie takze powinny byc dobre na Twoja córcie :) Sa drogie ale czego nie robi sie dla dziecka ;)

Krupka typowe ortopedyczne buty?
 
Dorota pochodzę z okolic Limanowej, Żegociny. Znasz te miejscowości? Dlaczego zaczęliście leczenie w Nowym Sączu? Jednak najlepsi specjaliści od SKS w tych okolicach są na klinice w Prokocimiu. Tak na marginesie ja byłam leczona nieudolnie w klinice na Kopernika w Krakowie i niestety dopiero operacje w Warszawie przyniosły efekt, ale to były lata 80-te. Bartuś też sam jeszcze nie chodzi a trzymany za rączki również stawia paluszki (tzn. głównie paluchy) do środka;)

elwiwas mam fotki stópek Małego zaraz po urodzeniu, po pierwszych i kolejnych gipsach a także w szynie. jestem za utworzeniem grupy:)
 
reklama
Do góry