reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

agugula to super, a mały szybko się przyzwyczai do szyny i będzie nie do ogarnięcia ;-) ja też nie bardzo sobie to wyobrażałam, ale teraz Błażej ma już opanowane obracanie się z plecków na brzuch i odwrotnie z szyną to juz tylko do przodu :-) w innych "akrobacjach" też mu nie przeszkadza
 
reklama
agugula on już jak miał 3 tyg to przekręcił się z boku na bok, a jakoś niedługo potem tak się przekręcił w łóżeczku, że nóżki miał na podusi a główkę w nogach :-) i gips mu w tym nie przeszkadzał :)
 
Elwiwas - a szyny te są uniwersalne dla każdego takie same bo my jesteśmy po zabiegu dopiero więc szyny przed nami a z chęcią bym skorzystała z propozycji
 
Asica.g - zabieg w Warszawie na Niekłańskiej

Zabieg był w lekkiej narkozie, małego nie było na sali ok 3 godz. praca ortopedów przy nodze to 30 min a reszta to usypianie i wybudzanie. Najgorsze to że dziecko na czczo, mój jadł ok 2 nad ranem zabieg o 9-j a pierwsze karmienie ok 14. Dobrze że znajoma laktator miała bo piersi by mi rozsadziło chyba. Już po strachu teraz kontrol za 2 tygodnie, zmiana gipsu i te szyny. Człowiek w domu siedzi i nie wie jakie ludzie problemy mają jak sie popatrzyłam w tym szpitalu to Bogu dziękuję że to tylko sks. Pozdrawiam
 
Dżalwia super, że macie to już za sobą. Teraz tylko czekać na zdjęcie gipsu. Z szyną jest już inaczej, ale też trzeba to wszystko sobie wypracować. Fakt, nie wie się jakie problemy mają ludzie, ja jednak niestety troche po szpitalach jeździłam i swoje widziałam. Tyle jest nieszczęć :-(
 
agugula a jak długo bedziecie mialy szyne? my pozabiegu mamy miec gipsy a pozniej szyne, jak stopki beda odpowiednio duze. Od ktorego tygodnia zycia mozna miec juz szyne? Moja niunia ma miesiac i tydzien:)
 
paula- szyne gipsowa bedziemy miec do piatku - wiec w sumie tylko tydzien. ale to dlatego, ze nie mielismy ze soba szyny denisa-browna. gdybyzmy ja mieli ze soba to tej gipsowej wogole by nie zakladali. moj kacper ma prawie 2,5 m-ca.

dziewczyny- ale ten czas leci. pamietam jak pisalam, ze sie malucha juz nie moge doczekac:-)

ciekawe co z marta? bo ona miala miec dzidzie w tym czasie co ja?
 
reklama
palula - Błażej miał 2 miesiące jak zaczął nosić szynę

no i jesteśmy po wizycie i z nóżka jest ok :-) oczywiście szynę nadal nosimy 24h na dobę i za 3 miesiące kontrola, ale najważniejsze, że nóżka się dobrze układa, jestem bardzo szczęśliwa :rofl2:
 
Do góry