reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

MagdaM - a czy te buciki po domu nie mają być za kostkę ?

my byliśmy we wtorek na wizycie, nóżki ładnie się korygują i łuski mamy wyrzucić do kosza :-) zrobić nowe i one będą na noc, a na dzień buty memo ale za kostkę stąd to pytanie do Magdy.


z racji tej, że mamy teraz łuski na noc, mogę oddać komuś szyne denisa browna ???? !!! ktoś chce ?
 
reklama
Elwiwas buziki Memo sa za kostke. Takze Ania w nichchodzi po mieszkaniu. Sa to sandałeczki Dino Start :) A na jesien ma połówki tez za kostke tez memo :) A na zimie kupimy jej jakies innej firmy bo lekarz nam wytłumaczył, ze nie ma sensu kupowac ortopedycznych bo buty na zime maja ocieplenie w postacji jakiegos tam futerka takze tak czy siak ta stopa nie bedzie tak dobrze usztywniona jak w butach bez ocieplenia.
 
elwiwas gratulacje!!! Fajnie że szynę macie za sobą;) a łuski chyba wygodniejsze? Buciki czy w domku czy nie to i tak muszą być za kostkę przy tej wadzie:) My mamy trzewiki z Bartka i sprawdzają się. teraz szukam odpowiednich na zimę, na dwór.
Magda a Ania chodzi sama? masz rację z tymi zimowymi;)
 
Witam dziewczynki! my juz jestesmy po 4 gipsach. Nozka ladnie sie prostuje. Za dwa tygodnie mamy operacje podciecia sciegna achillesa. Wtedy mała bedzie miała juz ponad 7 tygodni. Martwi mnie tylko jedno, zabieg ma byc przy lekkiej narkozie. Czy to normalne i bezpieczne? Bardzo sie tym martwie.
 
niestety powszechne, czy normalne i konieczne, to juz nie nam oceniac

W kazdym razie narkoza na pewno bedzie płytka i dziecko szybciutko dojdzie do siebie, takze nie martw sie tak bardzo:) Wiele dziewczyn tutaj to przechodziło.
 
Palula tak jak mowi Krupka narkoza jest słaba i dzidzia szybko sie obudzi. Moja córcia tez miala zabieg pod narkoza i przeszła go spokojnie. Tego samego dnia wrócilismy juz do domu :)

kaja tak Aneczka juz chodzi sama. Ale jak ma pod nozkami inne podłoze to troche sie jeszcze cyka i idzie za reke :) albo klapie na dupsko i idzie na czworaka :)

Co do bucików to powiem Wam, ze jak w Bartku beda kosztowały kozaczki ok 200 zl to zamowie Aurelke bo tyle samo kosztuje. Jutro zaczne sie rozgladac za bucikami :)
 
czesc.

jestesmy dzis po wizycie. 3 tyg temu mielismy zabieg (paula tez mielismy w narkozie i uwazam, ze tak jest moze lepiej). i okazalo sie, ze nie musimy miec dluzej gipsikow. lekarz sie spytal czy mamy ze soba szyne? a my nie przygotowani na taka ewentualnosc. wiec do przyszlego tyg mamy szyne - taka co mozemy zdjac do kapania. wiec kasperek dzis poszalal w kapieli - cieszyl sie jak dziecko hehe:) nozka ladna, nawet grubiutka (nie rozni sie od zdrowej)tylko troche krotsza, ale mlody dzis wiuchal nozka. tylko pewnie jak bedzie mial szyne to juz nia tak nie bedzie dal rady? w skrocie jestem szczesliwa, ze nastepny etap mamy za soba :tak:
 
reklama
naszemu szyna nie przeszkadzala w ruszaniu nogami, raczkowaniu, czy wchodzeniu po schodach - tyle, ze jak walnął mnie czy męza w nocy, to bolało duzo bardziej niz od gipsu :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry