reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

kalinka myślę, że można spróbować probiotyk, nie zaszkodzi a może pomóc. ostatnio widziałam mleko modyfikowane z probiotykiem, chyba Bebilon, może coś takiego pomoże? no faktycznie u Was nowe buciki to bez sensu, oby się udało od nich uwolnić. a myślisz o rehabilitacji Małego? ja oprócz masażów mam zamiar zapytać lekarza jak jeszcze można rehabilitować (mi pomagały lampy) i może na basen się zapiszemy.
 
reklama
kaja jesli chodzi o zmiane mleka to nie da rady bo maly pije bebilon pepti.
a nad rehabilitacja sie nie zastanawialam dopiero jak pojade na kontrole to bede rozmawiac z profesorem.
ostatnio nam powiedzial, ze dla niego najlepsza rehabilitacja jest jak chodzi i siada na nozkach to wtedy ta stopka sama sie cwiczy w odpowiedni dla niego sposob. nad basenem tez sie zastanawialam, ale u nas ten basen nieciekawy.
a od wczoraj mamy temperature i rozwolnienie i wychodza dwie dolne dwojki. co on sie nameczy z tymi zabkami.
 
Kalinka mam pytanie a jak Twój teść przedłuyzył buciki małemu ? Masz moze jakies zdjęcie na którym widac jak to jest zrobione ? Mój teść pracuje w firmie produkującej buty, wiec pomyslałam, ze moze i on bedzie potrafił przerobić buciki :)
 
magda to mojego brata tesc :) zobacze czy mam jakies zdjecie przerobionych i ci wysle a jak nie bede miala to zrobie i wysle. u nas jego syn ma siodlarz i sodla robia i tacy sa ze umieja wymyslic :)
podaj meila to postaram sie jak najszybciej wyslac.
 
Kalinka wysłałam Ci adres na poczte prywatna :) Jestem ciekawa jak to wyglada :) Mój tesc tez jest złota raczka takze mam nadzieje, ze bedzie potrafił przedłuzyc buziki :)
 
Kalinka, mam nadzieję, że te problemy z brzuszkiem są chwilowe i towarzyszą ząbkowaniu ;)
Wiem, że wasze buciki zapinane są jak sandałki, ale nurtuje mnie pytanie czy mały nie próbuje ich odpinać? myślę, że Bartuś jak podrośnie nie będzie miał problemu z rzepami:) a tak w ogóle chyba polubił buciki :) od kilku dni po kąpieli przed mleczkiem sam po nie sięga!!! chyba kojarzy je z kolacją i snem ;) Mój mąż aż się popłakał jak to zobaczył:szok:
 
kaja moj maly nie odepnie sam butow bo te zapiecia dobrze trzymaja.
a fajnie, ze maly przyzwyczaja sie do butow. moj jeremi tez nosi je w raczce i wieczorem sam potrafi podac zebym mu zalozyla przed snem :)
magda fotki postaram sie dzisiaj wyslac, bo wczoraj mialam zrobic foto ale maly zasnal.
u nas okropny dzien, chlopcy zlapali wirusa i stas wymiotuje i obaj maja rozwolnienie. dalam leki i mam nadzieje, ze dzisiaj minie.
 
reklama
kalinka współczuje, dużo zdrówka życzymy chłopcom! oby szybko wrócili do siebie:
elwiwas i jak te łuski, jak Dorian je znosi??? dzięki za link!!!
 
Do góry