reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

pepin18 zmieńcie szynę najszybciej jak to możliwe ta szyna i te buciki bebax są straszne nie nadają się do leczenia SKS i słyszałam że po tej szynie jest dużo nawrotów polecam szynę db nie są drogie a dobre

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam jestem mamą pół rocznego Szymka.Po porodzie dowiedzialam sie ze synek urodzil sie z prawa stopa sks stwierdzony 2-3 stopien.Leczony od drugiej doby łuska na dwa tygodnie pozniej przez piec tygodni gipsy.Dwa miesiace mielismy szyne 23-24 teraz mamy tylko na noc.Doktor z nozki jest zadowolony mowi ze jest elastyczna.Oprocz tego jezdzimy na rehabilitacje.Caly czas sie boje ze ta nozka zacznie mu uciekac.Dodam,ze mamy podobno jedna z najgorszych szyn tibax.Widzialam ze jest tu mama z bielska chcialam zapytac u kogo leczycie stopki.
witaj, jestem z Bielska , leczymy mala w Bieruniu u dr Wojciechowskiego? a TY gdzie leczysz dziecko?
 
Wlasnie mam denisa browna czekam na wizyte u lekarza zeby mi ja ustawil...myslalam tez nad mitchella zeby napisac do banku butow tylko nie wiem jak tam z szyna jest...Ja u harezlaka w Bielsku nozke tez ogladal cnota mowi ze jest oki.Tutaj u nas podobno ciezko o dobrych lekarzy
 
1509970346-5528b0109014b5c5-aaaaaa.jpeg
1509970359-e2c84787b877ccc0-aaaaaa.jpeg
1509970372-ae3486018b75b54c-aaaaaa.jpeg
1509970393-bb868b21c965fc1a-aaaaaa.jpeg
hejka co sądzicie o synka stopkach synek 23mc szyna db na noc[emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anabanana hmm tzn nie dosłownie w moją stronę skierowane ale sugestie np na temat szyny (my używamy Denisa Browna) że ona tak dobrze nie leczy że są nawroty że mitchella najlepsza ehh chyba wyjdę z tej grupy na fb odkąd tam się naczytałam o tych nawrotach operacjach to znowu mam mętlik w głowie i myślę tylko o tym że bd nawrót znowu mi siada na psychikę i nic innego nie robię tylko sprawdzam synka stopki i nawet u zdrowych dzieci jak widzę że dają SB stopki do środka tzn skręcają paluszki to mam wrażenie że coś jest nie tak synek też czasami SB skręca paluszki do środka ale robi to świadomie to ja już dostaje milion myśli na minutę pomimo że zdrowe córki też tak robia[emoji22]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anabanana hmm tzn nie dosłownie w moją stronę skierowane ale sugestie np na temat szyny (my używamy Denisa Browna) że ona tak dobrze nie leczy że są nawroty że mitchella najlepsza ehh chyba wyjdę z tej grupy na fb odkąd tam się naczytałam o tych nawrotach operacjach to znowu mam mętlik w głowie i myślę tylko o tym że bd nawrót znowu mi siada na psychikę i nic innego nie robię tylko sprawdzam synka stopki i nawet u zdrowych dzieci jak widzę że dają SB stopki do środka tzn skręcają paluszki to mam wrażenie że coś jest nie tak synek też czasami SB skręca paluszki do środka ale robi to świadomie to ja już dostaje milion myśli na minutę pomimo że zdrowe córki też tak robia[emoji22]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom



Nie czytaj tych glupot na fb. Lepiej tam nie zagladac dla wlasnego zdrowia psychicznego ;) nie zamartwiaj sie na zapas, tak to sie tylko wprowadzasz w negatywny nastroj i czarnowidzctwo, przeciez wszystko ze stopkami jest dobrze, a nawet jak bylby kiedys nawrot to przeciez nie koniec swiata. Ja tez sie naplakalam, przezywalam strasznie ale mysle, ze pozytywne nastawienie duzo zmienia. Wiec glowa do gory Kochana.
 
reklama
Witam. Jestem aktualnie w 13 tygodniu ciąży. Podczas badania prenatalnego, dr stwierdziła wadę sks w obu stopkach. Czy może się jeszcze coś zmienić w wynikach usg? Czy jest to już raczej pewne że dziecko urodzi się z tą wadą? Ewentualnie czy u którejś mamy był taki przypadek że podczas usg lekarz widział ta wadę a dziecko urodziło się bez niej? Albo odwrotnie, czy podczas usg nie było to zauważalne a dziecko urodziło się z wadą? Pozdrawiam
 
Do góry