reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Moj to krzyczal strasznie przy kazdej zmianie gipsu, wiec skoro Twoj dobrze to znosi to powinno byc ok. Badz dobrej mysli. Po zabiegu gips byl na 3 tygodnie, tak wysoko jak zawsze.
 
reklama
Dziekuje za informacje a jeszcze chce sie zapytac o szyne, jaka mieliscie? Polecal Wam ktos Dobbsa? Bo nam lekarz tylko ta poleca jako najlepsza, a tu na forum duzo osob ma inne. I nie wiem od czego to zalezy. Od lekarza(co poleci) czy moze jest jest cos innego czym sie kierowaliscie
 
To jest ta szyna że sprężynami?że się składa jak dziecko na bok się kładzie?jeżeli tak to z tego co wiem ona jest dobra dla dzieci po wyżej roku bo ten cały mechanizm jest ciężki i dziecko dużo siły musi mieć żeby utrzymać pozycję szyny złożonej bo jak nie ma siły to jak złoży to ona zaraz odskakuje nie wiem czy akurat o tej samej piszemy

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie, to jest taka szyna ze nie krepuje ruchow dziecka, moze w niej swobodnie raczkowac, i ruszac nogami bez krepacji.
Nasz lekarz ma duzo takich maluchow i wszystkim poleca ta wlasnie i potem pomaga w zalozeniu. Ogladalam filmiki w internecie to maluchy zasowaja w tej szynie bardzo sprawnie. Rowniez te filmiki sprawily ze zdecydujemy sie ja zakupic, choc jest dosc droga.
 
Ostatnia edycja:
pobrane.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-11-05-15-35-23.png
    Screenshot_2017-11-05-15-35-23.png
    155,1 KB · Wyświetleń: 59
  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 1 282
1509894801-bd655ff1e66eec71-aaaaaa.jpeg
a my kupiliśmy synkowi składana szynę do bucików od Denisa Browna i też ma możliwość ruszać bucikami i nie krępuje mu ruchów

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do tej pory synek miał normalna szynę db sztywna i w niczym mu ona nie przeszkadzala raczkował w szynie wstawał w łóżeczku i nie było z tym problemu wydaje mi się że dziecko do każdej szyny się przyzwyczai nie ważne czy ruchomą szyna czy sztywna[emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to widze, ze chyba zalezy od lekarza, co wg niego jest odpowiednie lub do czego jest przekonany dziekuje za opinie
nie wazne jaka ta szyna bedzie, wazne zeby
byla skuteczna i dzieciaczki wychodzily z wady
duzo zdrowka dla waszych pociech my bedziemy dopiero zaczynac przygode z szyna
 
reklama
Witam jestem mamą pół rocznego Szymka.Po porodzie dowiedzialam sie ze synek urodzil sie z prawa stopa sks stwierdzony 2-3 stopien.Leczony od drugiej doby łuska na dwa tygodnie pozniej przez piec tygodni gipsy.Dwa miesiace mielismy szyne 23-24 teraz mamy tylko na noc.Doktor z nozki jest zadowolony mowi ze jest elastyczna.Oprocz tego jezdzimy na rehabilitacje.Caly czas sie boje ze ta nozka zacznie mu uciekac.Dodam,ze mamy podobno jedna z najgorszych szyn tibax.Widzialam ze jest tu mama z bielska chcialam zapytac u kogo leczycie stopki.
 
Do góry