reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

My nakladalismy normalnie spodenki na gipsy i skarpetki i jak dojechaliśmy do domu to ściągałam spodenki żeby gipsy szybciej wyslchy

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AmMaWi mam pytanie ty masz może nr telefonu do ortopedy do pani Mari? Tak żeby do niej zadzwonić?bo miałam gdzieś numer i zgubiłam [emoji33] a chciałam zamówić tą szynę składana wkoncu

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja normalnie szczepilam. Wbijala igle nad gipsem w udka, malo miejsca bylo ale sie dalo. Na swiezy gips nie zakladalm spodenek zeby szybciej wysechl. Schniecie tralo jakies 2-3 godziny.
 
My po wizycie i powiem nie wiem co myslec. moja coreczka bie ma typowej sjs tylko ulozeniowa wade stopki i tak ten ortopeda proponuje szyny do 3 miesiaca zycia jak to nie pomoze to dopiero podciecie achilesa i gipsy wg ponsitiegi a jak to nie pomoze to operacja. dziewczyny ta luske co mi zalozyli w szpitalu to kazal lacznie trzymac miesiac bo powiedzial ze dziecko tak szybko nie rosnie. lekarz ma mega dobre opinie ale ja juz sama nie wiem nie chce byc madrzejsza od niego. jestem ze slaska moze wy mi kogos polecacie do kogo moge szybko się dostać a może on fabrycznie ma racje z tym planem leczenia?
 
Nie wiem jak wyglądała stopka corci po porodzie więc nie powiem czy SKS ale na twoim miejscu skonsultowała bym to z innym ortopeda jeszcze ale z takim który naprawdę się zna na tej wadzie nie prawda dziecku bardzo szybko rosną nóżki nasz synek jak miał gipsy na tydzień to jak jechaliśmy ściągać to miał strasznie ciasne już i grube nóżki więc ja b go nie słuchała i znalazła innego lekarza bo moim zdaniem ten to się wgl nie zna na tej wadzie

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenka887 nr do Pani Marii 61 649 63 95 ☺.
Miska80 na gipsy nie zakładałam nic. Co do leczenia trzeba wierzyć ze lekarze wiedzą co robią. Ale kontrola gdzieś indziej nie zaszkodzi
 
Miska80. Ja moja Zoske szczepilam jak miała gipsy tylko kupowałam szczepionki żeby tylko raz się wkuwali a nie trzy i tak sie już nacierpiala . Jak jej gips zawadzal i odbierał w miejscu szczepionki to co trochę podcielam. A żeby lepiej się podcinal to rozrabialam 1:1 wody z octem moczylam pieluszek i przylkadalam gips robi się wtedy mieli i bez problemu tnie. Tak Pani doktor nam doradzała . A z tymi gipsami czy szybami bym nie nakladalam na Tak długo bo nuzki naprawdę szybko rosną. Naszej Zosi dwa razy się zdazylo że po tygodniu gipsow miała krwiaki na udach i podudziach musiała mieć tygodniowe przerwy bez gipsow . Wiedz moim zdaniem skonsultuj to z innym lekarzem . Pozdrawiam.
 
reklama
1508914794-3d539babaa1a6f95-aaaaaa.jpeg
hej dziewczyny zamówiłam szynę składana wczoraj przyszła i wiecie co z czystym sumieniem mogę ją polecić bo wkoncu od 22mc się wyspałam[emoji2][emoji4]synek obudził się tylko raz w nocy bo zgubił smoka spał całą noc bez marudzenia budzenia się i wgl swobodnie mógł spać SB na boku i nawet nie przeszkadzało mu to że był przykryty ruszał nóżkami tak jak chciał i zginął jak chciał a jak miał tą sztywna szynę to się budzil płakał myślałam że ten zakup nie bd trafiony a jednak.A co tam u waszych dzieciaczków słychać pozdrawiamy[emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry