reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

My bd zamawiać w Poznaniu w przychodni dr Napiatka tam jeden pan robi szyny buty itd koszt samej szyny tej składanej bez bucików wynosi 250zl

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo bym prosiła o fotkę, jak będziesz ją miała. Jaki jest koszt takiego urządzenia?
AmMaWi ciekawe, czy to by pasowało do butów naszych dzieciaczków...
 
1497906145-aaaaaa.jpeg
tak jak zaznaczyłam strzałki na niebiesko to tak się układają buciki i ona się składa w tych miejscach co na czerwono zaznaczyła czyli składa się w tak zwana literę Z jak dziecko się bd kładło na boku to wtedy w literę z się bd składać tą szyna ale buciki bd ustawione tak jak w normalnej szynie niestety nie umiem inaczej wytłumaczyć a nie znalazlam linka z tą szyna[emoji53]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sylwek 0512 jeżeli macie przykręcane buciki tak jak u nas na zdjęciu to myślę że powinno pasować koszt takiej szyny bez bucików to 250zl w Poznaniu

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście jak tylko bd mieli już tą szynę to spróbuje zdjęcia porobić jak synek bd miał na noc założona i wstawię na pewno

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
PONAWIAM PYTANIE:
Witam Kochani :* pytanie do rodziców dzieci które już chodzą. Chodzi mi o to czy jak Wasze dzieciaczki stawiają stopę to czy palce tej stopy uciekają do wewnątrz. U nas synek chodzi ślicznie całe nóżki stawia prosto i cala nozka dotyka podłoża tylko podczas chodzenia same paluszki szczególnie duży idzie do wewnątrz, a tak to reszta super. Proszę o odp. jak to u Was wygląda ;)
 
U mnie córcia wczoraj skończyła 9 miesięcy i narazie zaczęła tylko stawać przy meblach. Nóżki rozstawia szeroko, ale wydaje mi się że to normalne. Milenka887 podeślij proszę nr telefonu i kontakt do miejsca gdzie zamawiasz buciki. My będziemy wymieniać w lipcu i chętnie na taką wymienię. Ty masz buciki na rzepy czy sznurowane?
 
AmMaWi my mamy sznurowki i pasek podeślę pod wieczór nr tel ok bo teraz nie mam mozliwosci

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strona internetowa ortopedia.biz.pl wejdź na tą stronę tam jest kontakt do nich tylko to jest w Poznaniu Ortop spółka zoo

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry