reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
U nas max rozstaw ok 34 cm, do wózka i bujaczka jeszcze ok, ale z fotelikiem samochodowym był problem.
 
u mnie w mojej malej gondoli byl problem a we foteliku bylo ok. wiec sprzedalismy tamten wozek bo to i tak byl po moim starszym synusiu a kupilismy inny z szersza gondola :)
 
kanniag a kiedy masz miec buty? bo my jak wozek kupowalismy to z malym chodzilismy i wkladalam go do kazdej gondoli i sprawdzalam jak bedzie mu wygodnie.
a do fotelikasie spokojnie zmiesci tym bardziej w ten malutki pierwszy.
 
Dawno mnie tutaj nie byłlo :( Dołacze sie do Was z tym rozmiarem szyny :) Moja Aneczka ma 20 cm, wózek mamy Mutsy i miesci sie spokojnie w kombinezonie :) Co do nosidełka to jak gdzies jedziemy to jej zwyczajnie szyny nie zakładam :)
 
My tez sama szyne ściagaliśmy jak gdzieś jechaliśmy.

czy ktoraś tez ma te łuski afo ??
 
kalinka, jestem obecnie w 28tc i staram sie dowiedziec jak najwiecej, nawet sobie nie wyobrażasz jak mi pomogłyście, o pewnych rzeczach nie dowiem sie z książek, wasze doświadczenie jest o wiele ważniejsze!!!! mam jeszcze jedno pytanie: wyczytałam, ze jesli wczesniej wiadomo, ze dziecko urodzi sie z sks, mozna zrobic cesarke dwa tygodnie przed planowanym porodem, podobno w tym przypadku przedwczesny poród jest dla maluszka zbawienny. Jeszcze nie rozmaiałam o tym z moim ginem....
 
kanning ja mialam ciecie, ale ja nie wiedzialam, ze Jeremima sks. i dobrze, ze ja mialam bo nie dosc, ze maly byl spory bo prawie 4400 to ta noga byla kolo zeber i mieli lekki problem, zeby malego wyciagna bo sie przyklinowala a do tego pepowina byla w kolo szyjki owinieta. ale panowie doktorzy dali rade.
a ja twierdze,z e nadaje sie tylko do ciec. mialam dwa i super wspominam :)
 
reklama
Do góry