reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Dziewczynki, a powiedzcie jak dlugo zazwyczaj trzeba nosic szyne przez 24 h? My mamy w poniedzialek podciecie sciegna. Trzymajcie za nas kciuki.
 
Dżalwa właśnie zauwazylam ze Wy tez mieliscie zabieg na Niekłańskiej. My tak jak wyzej wspomniałam mamy w poniedzialek, strasznie sie boje, ciagle lzy mi sie cisna do oczu. Nie wiem jak ja to przezyje.
 
paula- ja jak sie dowiedzialam w ciazy, ze bedzie chora nozka to przeryczalam 3 dni. a potem to chyba dopiero jak sie dziecko urodzilo - ale to juz byly lzy szczesia :) z powodu nozki nie placze, nie uzalam sie. wiem po prostu, ze taka jest kolej gipsiki-zabieg-szyny-buciki. to, ze bede sie rozklejac nie wplynie na to, ze nozka bedzie lepiej sie leczyc czy szybciej. po prostu trzeba to przejsc. co najwyzej moge malego wiecej przytulac, nosic, wozic wozeczkiem i inne rzeczy, ktore go uspokoja a spowodowane sa dyskomfortem nozki. wiec glowa do gory i ciesz sie tak jak ja, ze kolejny etap za toba!

my szyne mamy nosic 3 m-ce i 3.02.12 do kontroli
 
dziewczyny mam pytanie. wlasnie zauwazylam, ze w jednym bucie w srodku jest plesn. co dziwne tylko w jdnym, ale dosc tego duzo - praktycznie caly tyl nogi. czym to moze byc spowodowane? wiadomo, ze nozki sie poca jak sa w buciku 24h/dobe. ale dziwne jest to, ze wyszla tylko w jednym bucie. czy to moze byc spowodowane zlym magazynowaniem lub czyms takim? i czy mam to reklamowac? co mnie zdziwilo, jak odebralam buty to mialy rozne kartony. ale sprawdzilismy - rozmiar i firma byly takie same, wiec pomyslelismy, ze po prostu z roznej dostawy. rzuccie jakas rade.
 
agugula też mieliśmy szynę na początek na 3 miesiące, ok 24godz;)bo wiadomo kąpiel i przed nią dawaliśmy małemu odpocząć - to chyba była najszczęśliwsza chwila dnia;) hmmmmm z tą pleśnią dziwne? bo zakładam,że butki są skórkowe. ja zatelefonowałabym do producenta i jeśli możliwe złożyłabym reklamacje! ale upewnij się, że to pleśń! rozumiem w okolicy paluszków ale na piętce - ciekawe! powodzenia, daj znać co i jak;) pozdrawiam!
 
hmmm, dziwne z tą pleśnią, zadzwoń i powiedz co i jak, u nas butki całe przepocone a w miejscu śruby czarne, ale to teakcja potu ze śrubą... Mały i tak już z nich wyrasta więc trzeba będzie zmienić na większe...

Pytanko mam: dziewczyny jak to jest jak malec nosi idłużej szynę i chce stawać, moja wyobraźnia jakoś tego nie ogarnia, czy maluch nie zrobi sobie krzywdy prubując wstawać w szynie?
 
Nie wiem czy w każdej szynie jest tak samo, ale w tej co my mamy mała krzywdy sobie nie zrobiła.

Ostatnio niuni mówiłam, że na wysokie krzesełko do karmienia sama nie wejdzie bo ma szynę a w szynie się nie da, ale dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i weszła bez żadnej pomocy. Chodzenie przy meblach to normalna sprawa, wyczynem jest stanie i chodzenie bez trzymanki, ale i to się momentami udaje. 24 h/dobę do pierwszych urodzin i nigdy nic nie zapleśniało.
 
reklama
Do góry