reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

My na razie mamy buciki na sznurówki i musieliśmy dłłłługie sznurówki kupić żeby kilka razy owijać, niestety nie pozostaje to bez śladu na nóżce, nawet podczas wizyty lekarz mówił, że niestety najwa z niejsze żeby nóżka dobrze się w butku trzymała!
Madzia - za jakis tydzień spróbujemy tą szynę na rzepy założyć, ale juz widzę jak będzie fruwać... :-)
cóż dobry bandaż nie jest zły :-D
 
reklama
też miała dni kiedy beczałam na widok małego w tej szynie ale to było raz od czasu. Dzisiaj tak siedziałam i mówię do mojej mamy, że tak naprawdę zapomniałam o tych gipsach i tym wszystkim. Jak myślę o Dorianie jak był noworodkiem to nie widzę już gipsu i szyny.
I Wy to kiedyś powiecie :tak::tak:

kobietki zacznijcie wrzucać fotki do grupy :)
 
elwiwas - już ze 100 razy się miałam wziąć za wrzucenie zdjęć ale jakoś nie mogę się zebrać :) ale uświadomiłam sobie że nie mam ani jednego zdjęcia przed założeniem gipsu...
 
hej! wreszcie udało mi się wrzucić zdjęcia stópek Bartka na grupę! jutro spróbuję zrobić aktualne, ale jest tak szybki, że aparaty rozmazują fotki;)
asica - szynę trzeba przetrwać, bez niej nie ma sukcesu; ) powodzenia, będzie dobrze!
 
Agugula! Przeczytałam wcześniejsze wpisy;) Magda ma racje, my butki z rzepami obwiązywaliśmy dodatkowo bandażem;) Też szukałam tutaj rady jak dobrze umocować stópkę w buciku - nam to pomogło i nie trwało długo, Bartek się przyzwyczaił i nie zrzucał bucików;) A uwierz mi żywioł od samego początku, no a szyna szkoda gadać. Powodzenia!
 
Hej
też wrzuciłam fotki do grupy, zdjęcie stópek i nasze aktualne;
może i reszta ośmieli się teraz przedstawić NAOCZNIE :)
;-):tak:
 
u nas z bucikami juz ok. po prostu zaczelam sprawdzac nozki czesciej. tylko przez 2 dni pietka byla w gorze - ale w zdrowej nozce, ta krzywa :) lezala dobrze. teraz po prostu mocniej dociagam ten sciagacz po srodku.

mlody juz sie przyzwyczail. nozkami wiucha na wszytskie strony. nawet sie nie denerwuje jak buciki mu ubieram - a ekspresowo to napewno nie jest, bo sprawdzam czy nozka dobrze lezy, czy ubranko w bucie nie bedzie uwierac itp. nie jest zle!
 
Nas też już szyna czeka na następnej wizycie, mamy już zamówioną. podczas pomiaru wyszło że jest 2 cm różnicy w długości stóp 9 i 11 może z czasem się trochę zmniejszy ta różnica a jak jest u was dziewczyny?
 
Dżalwia - my buciki zamawialiśmy na 8,5 cm a różnicy było jakiś 1 cm, wczoraj przy zabawie mierzyliśmy małemu stopki i wyszło, że obie mają około 9cm, czyli równają się ale jeszcze wyglądem się różnią
 
reklama
Do góry