reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Haha bym wygadala chi
A
To prawda ❤
Dziewczyny na facebooko pojawiają Ni sie reklamy tej masci ulatwiajacej zajsc w ciaze mam ochotę ja zamówić wlyszalyscie o niej
 

Załączniki

  • Screenshot_20191228-162640_Facebook.jpg
    Screenshot_20191228-162640_Facebook.jpg
    78,8 KB · Wyświetleń: 50
reklama
U mnie nadal okresu brak. Testu nie robiłam, chyba się boje 🙈
Jedyny objaw jaki mogłabym podciągnąć pod ciążę to bieganie co chwile siku 🤦‍♀️
 
U mnie w święta owulacja była wg moich obliczeń testy dziadostwo nawet nie wykazały kiedy apteki nieczynne żeby można było kupić lepsze testy ,[emoji19] i co działaliśmy na oko [emoji57] może akurat się udało...czekam na @ który ma być 9 stycznia.

O, to poczekamy razem, ja okres mam mieć 10 stycznia [emoji85] Ale w święta zagapiłam z testami i za późno zaczęłam je robić, ale wg Flo owulacje powinnam mieć 26 grudnia, zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Aha ja te z ta owulacja i z tymi miesiączkami mam w cały świat szczególnie ostatnio nie wiem właśnie czy nie iść do gin ale innego co chodzę bo narazie to stoję w miejscu. A mój ma z to samo mówi nie myśl tyle będzie co ma być nic nie zrobisz no was tu teraz nie myśl jak musisz

Dokładnie wez tu nie myśl...mój mąż myślał że będzie raz i już😂😂😂 jeszcze mówił a tam dziecko można moment zrobić chwila nieuwagi....to się przekonał jak można😂😂
 
O, to poczekamy razem, ja okres mam mieć 20 stycznia [emoji85] Ale w święta zagapiłam z testami i za późno zaczęłam je robić, ale wg Flo owulacje powinnam mieć 26 grudnia, zobaczymy
Dokładnie jak ja też na 26 grudnia i testy nie wychodziły... zobaczymy jakie mamy cele 😂😂😂😘😘😘 trzymam kciuki 👶❤️
 
reklama
Do góry