reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Ja paragony to nie biorę i płace karta to mąż nie wie ile wydaje 😉 na szczęście mamy osobne konta. Bo by się za głowę złapał 😂😂
Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka kolejna w ciąży już 3 dziewczyny ale mają piekne święta A ja łza w oku ile jeszcze będzie mnie męczyć juz 1.5 roku z lekarzem zalamka jeszcze trochę leki na depresję bede jesc
 
reklama
Czy któraś z was też tu widzi jakiś cień czy to ja już mam zwidy...?
Powinna tu byc. Niby cos tam przebija ale czytalam w opiniach o tych testach ze czesto ten tes tak ma ze odznacza soe miejsce kreski. Dzis tez taki robilam
 

Załączniki

  • 20191228_143334.jpg
    20191228_143334.jpg
    176,2 KB · Wyświetleń: 58
Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka kolejna w ciąży już 3 dziewczyny ale mają piekne święta A ja łza w oku ile jeszcze będzie mnie męczyć juz 1.5 roku z lekarzem zalamka jeszcze trochę leki na depresję bede jesc

Obawiam się że leki na depresję będziemy łykać razem🤔

Ale bądźmy dobrej nadzieii uda się napewno. Do następnych świat jeszcze rok i mi się wydaje że wtedy juZ z nami będa Nasze maleństwa 👶👶👶 kto wie może za 1 zamachem parka będzie 😍😍😍
 
To by
Obawiam się że leki na depresję będziemy łykać razem🤔

Ale bądźmy dobrej nadzieii uda się napewno. Do następnych świat jeszcze rok i mi się wydaje że wtedy juZ z nami będa Nasze maleństwa 👶👶👶 kto wie może za 1 zamachem parka będzie 😍😍😍
[/QUOTE
To by super było, ja już się nie mogę doczekać z miesiąca na miesiąc to samo nadzieję mam Zawsze teraz też bo mam już 33 dc A ani objawów ani sama zglupialam tak bym chciała zrobić test i zobaczyć dwie kreski
 
Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka kolejna w ciąży już 3 dziewczyny ale mają piekne święta A ja łza w oku ile jeszcze będzie mnie męczyć juz 1.5 roku z lekarzem zalamka jeszcze trochę leki na depresję bede jesc
Oj jeszcze się człowiek dowie to naprawdę aż się płakać chce, A ja już 4 lata czekam i nie wiem ile jeszcze będę czekać
 
Też to słyszałam ale owulacyjne mam u siebie w domu a teraz u rodziny jestem więc nie ma wyjścia i trzeba odczekać.

To nie pozostaje nic innego jak czekać...
U mnie w święta owulacja była wg moich obliczeń testy dziadostwo nawet nie wykazały kiedy apteki nieczynne żeby można było kupić lepsze testy ,😒 i co działaliśmy na oko 😏 może akurat się udało...czekam na @ który ma być 9 stycznia.
Mam nadzieję że nie przyjdzie...spać nie mogę przez to i ciągle słucham życia organizm daje jakiś znak..ale wiem że sama sobie robię nadzieję i potem jak przychodzi @ to jest wielkie rozczarowanie...szkoda że się nie udaje tym co chcą mieć dzieci..tylko tym którzy nie chcą....
 
reklama
Obawiam się że leki na depresję będziemy łykać razem🤔

Ale bądźmy dobrej nadzieii uda się napewno. Do następnych świat jeszcze rok i mi się wydaje że wtedy juZ z nami będa Nasze maleństwa 👶👶👶 kto wie może za 1 zamachem parka będzie 😍😍😍
Tak u mnie w rodzinie od strony mojego taty i siostra ma bliźniaki i brat taty ma bliźniaki i od mojej mamy strony dziadek z bliźniaków często mowie do męża ze nam nie wychodzi A jak wyjdzie 2 na raz to mnie pociesza ze jednego nie możemy zrobić A o dwójce mowie 🤣
 
Do góry