reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

To jest właśnie w tym wszystkim najgorsze, że cały czas żyjemy nadzieja A ta firana przychodzi [emoji26]
Ale najgorsze że to może być jeszcze nie jeden miesiąc, ja też mam teraz mała nadzieję ale zobaczymy trochę się boję robić testu, już sama nie wiem ja mam dłuższe cykle więc jeszczeczekam
 
reklama
Ja jutro spróbuje zareagować rano Ale jakiś dużych nadzieji sobie nie robię. Bo oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test o czułości 20 wieczorem i nic. Ten w którym wyszedł mi bladzioch miał czułość 10. Ale to było wczoraj więc dziś nawet wieczorem powinno coś wyjść. Ehhh [emoji57]
Ale najgorsze że to może być jeszcze nie jeden miesiąc, ja też mam teraz mała nadzieję ale zobaczymy trochę się boję robić testu, już sama nie wiem ja mam dłuższe cykle więc jeszczeczekam
 
Ja jutro spróbuje zareagować rano Ale jakiś dużych nadzieji sobie nie robię. Bo oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test o czułości 20 wieczorem i nic. Ten w którym wyszedł mi bladzioch miał czułość 10. Ale to było wczoraj więc dziś nawet wieczorem powinno coś wyjść. Ehhh [emoji57]
No spróbuj to będziesz działać dalej,😊 jak na dniach nic nie będzie to chyba nie wytrzymam i kupię test.
 
Mi że owu Ci się przesunala jak u mnie? Bo ja niby czułam.bole jak na owu w 15 dc A śluz typowo płodny i w dużych ilościach był gdzieś w 27 dc. Także wszystko możliwe. A testowalas już w ogóle?
Tak co do dnia to trudno określić ostatnio to mam takie 30 29 ponad 30 A dzisiaj mam 33 dc i tak sama nie wiem A nic mnie nie boli na @
 
Hej dziewczyny ja z mężem również się staram po ślubie jesteśmy już 3.5 roku ale narazie nic mam zespół policystycznych jajników i mam iść teraz do szpitala na badania hormonalne znaczy w następnym cyklu bo teraz się nie dostałam ktoś może był w podobnej sytuacji może coś doradzić, jak to u was
Hej staram się już dwa lata z policystycznymi jajnikami . Ile u Ciebie trwa leczenie ? Jak długo się starasz ?
 
reklama
Cześć dziewczyny dołączam do Was ☺ Karolina 24 lata. Za mną długa droga. Wpis bedzie długi ale chce opisać moja historię. Staramy się od dwóch lat. Problemem są policystyczne jajniki, brak owulacji a miesiączke muszę wywoływać tabletkami bo sama od siebie nigdy nie nadeszła. Do tego stale problemy z hormonami ale to ciagle reguluje lekami więc to najmniejszy problem. Wiem że są tutaj dziewczyny z policystycznymi więc opiszę po krótce moja droge. Robiliśmy wszystko żeby powstały u mnie pęcherzyki i najpierw był to clostibegyt ale nie zadziałał później aromek i też nic aż w końcu wydaliśmy 700zl na zastrzyk (Gonal) który spowodował że miałam 3 pęcherzyki. Decyzja była trudna bo ryzyko ciąży mnogiej było duże a ja mam bardzo mała macice (zatrzymała się we wzroście jak miałam 13 lat) nie donosiłabym ciazy mnogiej. Ale z tych 3 pęcherzyków jeden był dojrzały miał 19mm a dwa pozostałe po 12mm więc zaryzykowalismy. Więc został mi podany kolejny zastrzyk (ovitrelle) na pęknięcie pęcherzyków, na który niestety nie zareagowałam i myślałam że cykl stracony ale ten największy pęcherzyk byl takiej wielkosci ze moglismy podac inny zastrzyk ( pregnyl ) na ktory pięknie zareagowałam bo po raz pierwszy w życiu miałam owulacje ! Najśmieszniejsze jest to że pękły te dwa mniejsze pęcherzyki a ten duży zamienił się w torbiel. Ale lekarz mówi że jest dobrej myśli. W tym momencie czekam na testowanie. Zrobiłam już jeden test i wyszedł pozytywnie ale to może być skutek pregnylu który mam jeszcze w organizmie a ten lek powoduje że testy wychodzą fałszywie pozytywne ☺ marzę o pozytywnym teście o tym by w końcu stworzyć rodzinę, dom, którego sama nigdy nie miałam 😑 liczę że ten cały trud teraz zostanie wynagrodzony. mam nadzieję że nie zanudzilam 🙂 buźka !
 
Do góry