reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Hejka po świętach. Kto ma wolne jeszcze? Ja 30 dc, dziś mam dostać okres. Po południu czeka mnie maraton sklepowy, będziemy kupować remontowo łazienkowe rzeczy. Od poniedziałku bajzello będzie u mnie że hoho 🙈
U mnie tak samo remont łazienki szykujemy. Dziś mieliśmy jechać po płytki, pralkę, A ja od 3 w nocy nad toaletą wisze- jelitówka 😨
 
Dziś który dzien cyklu powtórz jutro z rana oby była wyrazniejsza
To było w pierwszy dzień @, dzisiaj już jest 4 dzień po a okresu dalej nie ma tyle że mniej więcej 8-9 dni po owulacji miałam brązowe plamienia. Już się nawet zastanawiałam czy tego nie trzeba było uznać za okres..
 
reklama
Do góry