reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
hehe, nie ogladam tego serialu ale mam fazę na programy typu "Porodówka", "Jestem w ciąży i..", "Ciąża z zaskoczenia" ...itp , uwielbiam:p
 
Cześć Kobietki! Miałam ciężki weekend bo nauka i na uczelni. W pracy też dużo do zrobienia.

Nenete gratulacje !

Agacynda, jestem w szoku, że test tak szybko pokazuje Ci dwie kreski.

Matyjasowa życzę mocniejszych krech i oby dalej wszystko było ok :)

Co do Waszej dyskusji to przychylam się do zdania, że natura po prostu czasem wie lepiej i czasem lepiej, jeżeli dojdzie do poronienia na samym początku. Staram się wierzyć w to, że jak zarodek jest silny to przetrwa. Ja, jeżeli zaszłabym znów w ciążę, poczekałabym z 2 tyg. po terminie @ do wizyty u lekarza a testu nie chcę robić wcześniej niż termin @. Może lekarz przepisze coś na podtrzymanie jeżeli będzie trzeba. Teraz biorę tylko kwas foliowy (w sumie już od 9 m-cy). Staram się nie nakręcać, choć i tak się trochę nakręcam a myślałam, że tak nie będę robić ;p
 
Hej Dziewczyny..
Gratuluje II kreseczek:-)
Ja mam jakiegoś doła.. Bardzo się stresują bo chciałabym już wiedzieć.. :( Muszę się dowiedzieć jak najszybciej bo muszę powiedzieć w pracy bo nie bede mogla absolutnie pracowac na tym stanowisku na ktorym teraz jestem. Nakręcam się i boję się że będzie mi przykro bardzo... jak przyjdzie @... niby powinnam testować 2 ale może spróbuję tydzien wcześniej... ehhh nie wiem co robić..

A powiedcie mi - czy zawsze pojawia się plamienie implantacyjne czy nie?
 
Hej Dziewczyny..
Gratuluje II kreseczek:-)
Ja mam jakiegoś doła.. Bardzo się stresują bo chciałabym już wiedzieć.. :( Muszę się dowiedzieć jak najszybciej bo muszę powiedzieć w pracy bo nie bede mogla absolutnie pracowac na tym stanowisku na ktorym teraz jestem. Nakręcam się i boję się że będzie mi przykro bardzo... jak przyjdzie @... niby powinnam testować 2 ale może spróbuję tydzien wcześniej... ehhh nie wiem co robić..

A powiedcie mi - czy zawsze pojawia się plamienie implantacyjne czy nie?

nie zawsze
 
U mnie w tym miesiącu będzie klapa :( niestety chyba jakaś mi się infekcja przyplątała i ze staranek od dziś nici- w piątek ide do ginka :-(
 
Eee Basiu a o jakim dzieciątku Ty mówisz w pierwszej miłości bo ja nie w temacie... Dawno nie oglądałam...
 
reklama
Agus86, tak, zawsze jeśli owulacja wystąpiłato wzrasta temperatura o mi.2kreseczki. To jest związane ze zmianami hormonalnymi.

A ja sie wyspałam i staram się zrobić coś produktywnego. To był trudny dzień.
 
Do góry