reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

czesc
dzis sie kompletnie nie wyspalam..... i siedze w pracy przy kawie ...ktora niebardzo mi smakuje /.....a do tego bulka slodka z makiem ktora uwielbiamam do kawy jakos mnie nie ciagnie.... nie wiem.......



 
reklama
Hej dziewczyny
ja kolejna noc beznadzieja, idę dzisiaj do lekarza bo tak nie może być, znowu na wieczór dostałam stan podgorączkowy, dreszcze bóle mięśnia głowa to masakra aż oczy mnie piekły, niestety obawiam się, że to nie ma związku z prawdopodobną ciążą co najgorsze obawiam się , że jeżel jestem w ciąży to napewno jej zaszkodzi,
a dostałam dziś rano mdłości ehh

naczytałam się w necie że to może być zapalenie mięśni, a nawet bolerioza o wirusach to nic nie wiem, do tego mam jeszcze taki suchy kaszel nie boli mnie gardło ani nie mam kataru tylko ten kaszel ( a fajek nie palę)
więc pójde dziś do rodzinnego ( mam jeden dzień urlopu)
eh papa
 
mgielka, zdróweczka! teraz przy ewentualnej ciąży to kiepsko..

podniosła mi się tempka o 2 krechy, trochę mnie to uspokoiło..uch..
 
Hej dziewczyny
ja kolejna noc beznadzieja, idę dzisiaj do lekarza bo tak nie może być, znowu na wieczór dostałam stan podgorączkowy, dreszcze bóle mięśnia głowa to masakra aż oczy mnie piekły, niestety obawiam się, że to nie ma związku z prawdopodobną ciążą co najgorsze obawiam się , że jeżel jestem w ciąży to napewno jej zaszkodzi,
a dostałam dziś rano mdłości ehh

naczytałam się w necie że to może być zapalenie mięśni, a nawet bolerioza o wirusach to nic nie wiem, do tego mam jeszcze taki suchy kaszel nie boli mnie gardło ani nie mam kataru tylko ten kaszel ( a fajek nie palę)
więc pójde dziś do rodzinnego ( mam jeden dzień urlopu)
eh papa
No pewnie leć do lekarza.Zawsze lepiej to zbadać by wszystko bylo w porządku.Róznie sie mogą skonczyc takie rzeczy
a ja Witam się z rana.
Mąż mi dziecko obudził i wkurzona musialam ruszyc sie z wyrka. I jeszcze na czulosci mu sie z rana zebrało ;/
Chyba @ przyjdzie.bo cos brzusio mnie pobolewa. Czuje ze jest jeszcze nadzieje bo cycuchy nie bolą :D hehe
 
Ostatnia edycja:
Anuszkowo........@16.02.2012-------II Matyjasowa.......@21.02.2012------II
Anna2101...........@ 22.02.2012/24.02.2012
Nenete...............@23.02.2012------II
Lanjaa...............@ 28.02.2012
Agacynda.........@ 29.02.2012--------II??
Mgiełka2008......@29.02.2012
Edyta01............@ 01.03.2012
Kinga85.............@03.03.2012
Agus86..............@03.03.2012
Anke24...............@03.03.2012
Anka84200..........@ 04.03.2012
Czarni.................@04.03.2012/07.03.2012
Groszek ............ @ 16.03.2012
gusiaczek_p.......@????????

wklejam standardowo:)
Witaj kinga juz jestes i juz uciekasz ehehehehhe
 
reklama
Do góry