reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

ja właśnie skończyłam wcinać frytki ,wiem że niezdrowe i że nie powinno sie ich jeść na noc ale nie mogłam się oprzeć i musiałam zrobić, a smakowały mi dzisiaj jak nigdy
później będę ryczeć ze dupa urosła:-)
 
reklama
Dobrze że ja nie muszę sie tym przejmować i wogóle i tak bym sie nie przejmowała bo kocham jeść a frytki to ja kocham tylko mam ostatnio lenia żeby je robić ale w czwartek chyba na obiadek zrobię z rybka
 
oo ja tez bardzo lubię z rybka i surówka :-) , mi się też nie chce nigdy robić ale dzisiaj mąż pomógł a ja jestem okropna i lubię patrzeć jak się męczy z obieraniem ziemniaków

ja też się nie martwię mąż mnie w nocy wymasuje śladu po frytkach nie będzie :)
 
Wpadłam pogratulować Malwinie synka :-) Nie wiem czy w dalszym ciągu udzielasz się na tym topiku, w każdym razie gratuluję !!!! :-D
Swoją drogą termin masz na listopada i już wiesz a ja na października i tylko prawdopodobną informację uzyskałam.
 
reklama
agaga82 witam moja rówieśniczkę:) Goko z naszego rocznika zaszła nam tu w ekspresowym tempie, musimy ją gonić :)

Witaj Mynia_82 :), jasne -gonimy, gonimy;) prawdę mówiąc to ja byłam przekonana,że tym razem się udało, coś dziwnego działo się z moim ciałem: w środę 3 tyg. temu byłam u gina na kontroli, było tuż przed owu, nawet zwrócił uwagę że widzi piękny pęcherzyk i że na drugi dzień, najpóźniej trzeci zacznie się owu, więc mamy działać - no to działaliśmy;) już w sobotę zaczęły strasznie boleć piersi :no:, nigdy tak mocno i tak wcześnie to się nie zdarzyło, najwyżej tydz. przed @. Poza tym chodziłam zmęczona, wciąż chciało mi się spać. Pomyślałam, że może się udało;-), ale rozum podpowiadał, że zdecydowanie za wcześnie na objawy ciąży. No i po 2 tyg. przyszła @. To na pewno wina przesilenia wiosennego ;). Nie przerywamy zatem działań:). pozdrawiam!
 
Do góry